Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez meg fog történni?

Ez meg fog történni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy egy orvos jósolt nekem és azt mondta 10 év mulva meghalok. Ez meg fog történni?

jún. 10. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk.
jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze, én tegnap azt álmodtam, hogy eljött értem a Mikulás és elvitt lappfoldre, és képzeld reggel ott ébredtem fel a manók között 🤷🤷🤦🤦
jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
38%

Mint már említettem, az álmok soha nem jósolnak (ami eleve képtelenség), nem tanítanak, irányítanak, nem adnak bölcs tanácsokat.

Ezt csak szeretik beképzelni az emberek, sok ezer / millió éves evolúciós beidegződés alapján.

Az agyműködés mellékhatásaként szimbólumok jelennek meg.

Például napközben folyton az járt az eszedben, hogy te rettegsz a jövőtől, ami így köszön vissza.

Vagy lehet több más jelentése, amit neked kellene tudni, valamihez kapcsolni, de amúgy semmi különös.

jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
jún. 10. 11:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem fog megtörténni.
jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem adott már álom útmutatást
jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolso. Nekem is, de nem ilyet hogy, valaki azt mondja álmomba hogy ez meg ez fog történni ennyi idő mulva és tényleg úgy történt. Neked igy volt?
jún. 10. 13:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem tudatos álomban volt. Kerdezgettem egy embert hogy mit kezdjek az életemmel es megmondta
jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem magát a halálodat álmodod meg, hanem azt, hogy közlik veled, hogy hamarosan meg fogsz halni például valamilyen betegségben, azt jelzi, hogy itt az ideje belevágni valami újba, megvalósítani egy régi, nagy tervedet, amihez eddig talán nem volt elég bátorságod vagy egyszerűen csak lusta voltál elkezdeni. Ez lehet akár egy új szakma vagy idegen nyelv elsajátítása, egy költözés, egy utazás vagy akár egy vállalkozás beindítása.
jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
jún. 10. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!