Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez meg fog történni?

Ez meg fog történni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy egy orvos jósolt nekem és azt mondta 10 év mulva meghalok. Ez meg fog történni?

jún. 10. 08:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én csak azokról álmodtam akik megfognak halni és 1-2 éven belül bekövetkezett.
jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a durva hogy viszonylag fiatal hírességnél is. Előző voltam.
jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem adott bolcs tanacsot az álom

Nekem tetszo személyektol szoktam fantazialni, almodozni, torteneteket kitalalni. Van nehany olyan személy akik csak ugy tetszenek, de megse fantazialok roluk, nem tudom miert

Aztan egyszer aztan almodtam hogy egy ilyen nekem tetszo szemely (akirol nem szoktam fantalialni) megjelent az álmomban, setalgattunk a varosban a Duna parton, hidakon, leultunk egy padra, neztuk a folyot, persze ez onismereti tréning volt, eleg sok dolgot mondott es nagyon oszinten kimondta ezeket a dolgokat, nagyon fura volt ezt igy megélnem

Foleg ugy hogy ilyeb személy a valosagba szóba se állna velem, álmon belul meg ugy viselkedett mintha 1000 éve ismernénk egymast

jún. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!