Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Rák imád "áldozatként"...

A Rák imád "áldozatként" tekinteni önmagára. Sajnálni magát és megsértődni. Jellemző, nemde?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 14:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
En irtam neked masodjara. Rak, merleg aszcendenssel. Meg mindig nem erzem dramaqueen-nek magam...de volt egy skorpio b.nom 16 ev utan adtam ki az utjat mert olyan sokszor kaptam hazugsagon. A vegen eluntam. Szoval ha altalanositani szeretnenk...hat o nem volt az igazsag bajnoka. Inkabb sajat magae aki ugy hazudott es arra hajlott amerre az erdeke diktalta(ja).
2010. okt. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Itt senkinek nem az a célja itt hogy TE, bárminek is érezd magad vagy ne érezd magad. Ha egó villogtatásra vagy kötekesre érzel kedvet ne itt éld ki sztm. Nem Rólad szól a beszélgetés.
2010. okt. 11. 06:56
 23/32 A kérdező kommentje:
A Skorpiók pedig nem az igazság BAJNOKAI. Félreértetted a jellemzést.
2010. okt. 11. 07:00
 24/32 anonim ***** válasza:
Hazudósak a skorpiók! Hiába sértődtél meg kérdező, ezt én is tapasztaltam már az életben.
2010. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Sértődni?:) Ja úgy véled én is Rák vagyok; nem.
2010. okt. 11. 16:17
 26/32 A kérdező kommentje:
Hazudósak, nem hazudósak... he. NEM ez a lényeg! Vágjátok? Én nem azt mondtam hogy IGAZSÁGOSAK. Te sem érted ezek szerint. Igazság megszállottai az annyit jelent hogy mindig a saját igazukat akarják bizonygatni. Attól függetlenül hogy az lényegében igaz vagy sem.............. Hihetetlen má ami itt van, nem is a Skorpiókról szól a kérdés eleve.
2010. okt. 11. 16:21
 27/32 anonim ***** válasza:
44%

Itt ez megy!


Pl. K: "Miért olyan felszínes az ikrek?"

V: "Az ikrek nem is felszínes, mert a skorpió az!"


K2: "Miért olyan földhözragadt a bak?"

V2: "A skorpió a földhözragadt, nem a bak!"


És így tovább. Tegyél fel egy negatív tulajdonságra vonatkozó kérdést bármilyen csillagjeggyel, egyből a skorpiót hozzák ki belőle a nagyokosok.

2010. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 atrask ***** válasza:
52%

Azért mert a legrosszabb jegy!!!!


Nos: a skorpió is szereti magát sajnáltatni, de csak azért, hogy a hiszékenyeket, akik még beveszik a kamu dumáit mellé álljanak.

A rák: igaz rá a nyavajgás, de azért áldoz is érte rendesen.

Nekik ÁLTALÁBAN (azért emeltem ki, hogy ne dobálózzatok a kivételekkel, azok mindenhol vannak) a család az első, és ezért áldozni is képesek, cserébe elvárják a család többi tagjától, hogy jelezzenek vissza, miszerint: értékeljük, és látjuk áldozatkészségedet!ha ezt nem kapják meg akkor jön a nyavajgás, pont mint a gyerekeknél,először szépen kér, aztán hiszti az áruház közepén..... :D

2010. okt. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
76%

Keresztanyukámnak most rák jegyű pasija van, aki elképesztően odaadó és segítőkész, amolyan meleg kuckót igénylő és biztosító típus:) Hajlamos a féltékenykedésre. de nem kenyere a tányércsapkodás. Ha viszont valamin bedurcázik, magányba vonul és olyanná válik, mint egy ovis, akitől elvették a matchboxot:D

Am utolsó hozzászóló: egy elfogulatlan vízöntő hogy jelenthet ki olyat, hogy "legrosszabb" jegy? Attól, hogy ismersz valakit, aki alaposan megtiporta a lelkivilágodat, még nem biztos, hogy létezik legrosszabbnak nevezhető jegy. A skorik ugyanannyira rosszak vagy jók mint bármelyik másik jegy, csak az az igazság, hogy többnyire nem valók mindenkinek (tekintsünk el a nagyon kirívó példáktól, akiktől mindenki csak szabadulni akar:)).

2010. okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 atrask ***** válasza:

08:09-nek!

Van igazságod, csak tudod a tapasztalat....sok után már

nem is olyan nehéz általánosítani.

Annyival tartozunk az igazságnak: a legbujkálósabb, és a legbosszúállóbb jegy! Így jó?! :) Ez a két dolog annyira jellemző, s míg a többiben egyszerre ez nincs meg, így nem véletlen az előzö hsz. De fenntartom azon kivételek jogát (akikkel még sosem találkoztam)! :D

Bocs a negatívitásért, de ez olyan, mint a szellemjárás: mindenki beszél róla de sosem látták! XD

2010. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!