Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam a barátnőmtől egy fila...

Kaptam a barátnőmtől egy fila táskát. De én tök szégyennek tartom azokat akik hordják, és ennek már adtam hangot is. Nem fog megsértődni ha nem hordom?

Figyelt kérdés
Na szóval ma kaptam tőle. Neki nagyon tetszik és ilyet hord ő is. Én már mondtam neki szolidan hogy okéoké bár nekem annyira nem jön be. És most vett nekem is egyet de én hányok tőle. Meg se lepődök igazából rajta mert ő is ez a tipikus tömegkislány, szóval konzerv cipő, ilyen imóra emlékeztető haj, csőnadrág, csücsörítve pózolós mellkitevős képek fb-n szóval értitek. Milyen kifogást mondjak neki hogy ne hordjam? nem akarom megbántani.
2011. szept. 9. 21:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nehéz helyzet, figyelmesebb is lehetett volna, főleg ha célozgattál rá... egyszer-kétszer ha vele vagy vedd fel, hogy ne tűnjön fel neki, aztán cső:D
2011. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 szamóca.. ***** válasza:
52%
milyen kedvesen beszlsz a barátnődről... újabb bizonyíték: ellenségekre már szükség sincs
2011. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
csak körbe írtam. Úgyis név nélkül van mindenki szóval gátlások nélkül lehet ilyen dolgokról beszélni.
2011. szept. 9. 21:18
 4/21 szamóca.. ***** válasza:
43%

ha senki nem tudná meg embert is ölnél?

gátlások nélkül sem nevezném barátomnak azt, akiről így vélekedek, avagy nem vélekednék így arról, akit barátomnak nevezek.


egyébként honnan tudjuk hogy megsértődik-e...majd meglátod.

2011. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
hát közelebb nem jutottam a célomhoz erdei eper válaszával. Amúgy meg nyugodj meg ismernéd nagy valószinűséggel utálnád ésnis csak azért vagyok vele mert jó az ágyba.
2011. szept. 9. 21:31
 6/21 szamóca.. ***** válasza:
43%

jahogy pasi vagy és úgy a bnöd. hát az egész más azt lesz.rom:D

am más válaszával sem fogsz többre menni, de kb én vagyok az egyetlen hülye aki ilyen értelmetlen krédésre is válaszol. szerinted honnan tudjuk mi, hogy a te barátnőd min srétődik meg és min nem? vagy mire vársz? igazolásra, hogy jólvanfiam, faja srác vagy hogy nem szereted filát?

2011. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Milyen kifogást mondjak neki hogy ne hordjam? nem akarom megbántani.

a saját szavaimat idézem a kérdésemből szóval, hogy te nem tudsz értelmezni egy szöveget az a személyes szoc problémád. Másnak hátha sikerülni fog. Bízzunk benne *.*

2011. szept. 9. 21:41
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha ilyen véleménnyel vagy a barátnődről, mit érdekel az téged hogy megsértődik-e vagy sem?

Ne hordd, aztán kész, ha meg megsértődik, majd keresel másik csajt, akiről remélhetőleg kedvesebben fogsz írni,beszélni.

2011. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ti most komolyan azt képzelitek hogy egy ilyen csajjal lehet rendes kapcsolatot létesíteni? :D :D ne nevettessetek már :D Ti nem látjátok ezeket a lányokat?

mindjárt kiteszem a nevét és még fb-n is megnézhetnétek :D na jó azt nem de nem hiszem el hogy nem tudjátok hogy miről beszélek.

2011. szept. 9. 21:59
 10/21 A kérdező kommentje:
amúgy meg igazatok van megmondom neki hogy kiraboltak a táska miatt :D
2011. szept. 9. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!