Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam a barátnőmtől egy fila...

Kaptam a barátnőmtől egy fila táskát. De én tök szégyennek tartom azokat akik hordják, és ennek már adtam hangot is. Nem fog megsértődni ha nem hordom?

Figyelt kérdés
Na szóval ma kaptam tőle. Neki nagyon tetszik és ilyet hord ő is. Én már mondtam neki szolidan hogy okéoké bár nekem annyira nem jön be. És most vett nekem is egyet de én hányok tőle. Meg se lepődök igazából rajta mert ő is ez a tipikus tömegkislány, szóval konzerv cipő, ilyen imóra emlékeztető haj, csőnadrág, csücsörítve pózolós mellkitevős képek fb-n szóval értitek. Milyen kifogást mondjak neki hogy ne hordjam? nem akarom megbántani.
2011. szept. 9. 21:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira sekélyes idióták vagytok, hogyha Fila táskát láttok, menekültök, mint csótányok a napfénytől. Persze ha egy más, nektek tetsző táskát kaparinthatnátok meg 2.000-ért, valamilyen csoda folytán, úgy hordanátok, mint a kiskirályok. Anyátok helyében zokognék. Szégyelljétek magatokat. Csak pár évvel vagyok idősebb nálatok, de a generációs szakadék mérhetetlenül óriási. pf.
2011. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!