Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam a barátnőmtől egy fila...

Kaptam a barátnőmtől egy fila táskát. De én tök szégyennek tartom azokat akik hordják, és ennek már adtam hangot is. Nem fog megsértődni ha nem hordom?

Figyelt kérdés
Na szóval ma kaptam tőle. Neki nagyon tetszik és ilyet hord ő is. Én már mondtam neki szolidan hogy okéoké bár nekem annyira nem jön be. És most vett nekem is egyet de én hányok tőle. Meg se lepődök igazából rajta mert ő is ez a tipikus tömegkislány, szóval konzerv cipő, ilyen imóra emlékeztető haj, csőnadrág, csücsörítve pózolós mellkitevős képek fb-n szóval értitek. Milyen kifogást mondjak neki hogy ne hordjam? nem akarom megbántani.
2011. szept. 9. 21:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%

Az a bökkenő, hogy ezzel magadat is minősíted.

De a te dolgod, és nem is ez volt a kérdés.

2011. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Elég gyökér vagy, ha egy ilyen p*csával összejössz...
2011. szept. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
ha jön hozzád mindig legyen kirakva vmi jól látható helyen,hogy úgy tűnjön hordod. egyszer még fel is veheted... aztán 1hét múlva hoppáá, sajnos ellopták,nagyon sajnálod. csak nem vesz újat:D
2011. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy ribanc faszi vagy kérdező!


Mondd meg neki, hogy idefigyelj te ágyaslány nem kell nekem a hülye filatáskád, különben is azért vagyok veled mert jó szexmunkás vagy én meg egy érzelemmentes bunkó hímribanc vagyok.

Ennyi ez legalább őszinte lenne.

2011. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

11:16-os ez jó :D szerintem így lesz.


utóls! szerintem ezt már tudja :D Ő is azért van velem hogy tudjon villogni a többi 16 éves retard b.nőinek velem. Szóval mondhatni kölcsönösen kihasználjuk egymást ;).

2011. szept. 10. 18:06
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Látszik mennyire szereted a csajt. Mondd meg neki sztem nyugodtan h te egyáltalán nem szereted filatáskákat.konzerv cipő - jót szakadtam :D
2011. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
Hát gratulálok. Úgyse szereted, nem mindegy, hogy megsértődik-e? De nem fogom fel miért nem normális lányt keresel, akit tudsz tisztelni, és belülről is értékes... Ja, hogy olyat nem tudnál összeszedni?!
2011. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
ha kérdezi h miért nem hordod megmondod neki h mert nemjönbe és eztmár mondtadis neki csak nem jutottel az agyáig! egyébként olyan mintha vki kötelezne h vele legyél ,de jol megtaláltátok egymást gratulálok:) am nemárt kiirni h csaj vagy pasi vagy merténis azthittem h csaj :DD
2011. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
66%
hímsoviniszta tahó f.sz vagy édesem
2011. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártam én is! Én keresztanyámtól kaptam. Oldaltáska --->>> eladó áron alul, ha kell valakinek!!!
2011. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!