Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell megsértődni, mert...

Miért kell megsértődni, mert küldtem egy rohadt SMS-t?

Figyelt kérdés

Írtam egy hosszú e-mailt az egyik havernek, és írtam egy SMS-t hogy küldtem neki e-mail-t, erre ő, minek írok neki SMS-t? Mit sürgetem én őt? Egy rossz szót nem írtam neki...


én 16/f ő 27/f


2011. szept. 17. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ebben a stílusban írtad, akkor főleg azért.
2011. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mit írtál neki az smsben


mennyivel az email elküldése után írtad



ritkán olvassa az emailjeit vagy miért akartad figyelmeztetni, h nézze az üzeneteit?

2011. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekesek vagytok.
2011. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fontos e-mail volt s gondoltam megírom neki hogy olvassa el "Küldtem neked egy e-mailt" ez volt az sms szövege s nem "ilyen" stílusban írtam neki de ha efelhúznak piti hülyeségek miatt van hogy így beszélek...
2011. szept. 17. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:

sztem félreértette az smst



azért hitte h sürgeted

2011. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ebben semmi sürgetés, én néha napokig nem nézem meg az e-maileket, nem zavarna, ha külön szólnának miatta, hogy küldtek egyet.
2011. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezért elküldött valahova... nem semmi....
2011. szept. 17. 14:59
 8/8 A kérdező kommentje:
az e-mail-t írtam reggel s este küldtem az sms-t
2011. szept. 17. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!