Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Rák imád "áldozatként"...

A Rák imád "áldozatként" tekinteni önmagára. Sajnálni magát és megsértődni. Jellemző, nemde?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 14:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Régi legjobb bnőm volt Rák,és pont ilyen volt!
2010. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
de. teljesen. anyám az, és képes órákon át sajnáltatni magát -.-
2010. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Az én férjem is rák, és nagyon szeret mártír lenni, bolhából elefántot csinálni, heteken át sóhajtozni olyan dolgokon amik amúgy kis akaraerővel megoldhatók lennének.

De azért szeretem!!!!

2010. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Egy rák barátnőtől, most váltam meg. Pont ilyen. Állandóan "szenved", úgy érzi minden és mindenki ellene van, ő a tejföl helyett a savóját kapja és az élet direkt kiszúr vele. Ő egy igazi áldozat. A boldogság is elkerüli nagy ívben. Éppen emiatt.
2010. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Skorpiók is ilyenek :/
2010. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Le kell szögezni hogy minden ember LEHET ilyen! De az is biztos hogy a Rákoknál ez a fajta jellemvonás annyira felismerhető (úgyis lehetne mondani hogy túlságosan gyakori jelenség), tehát valószínű hogy ez nem csupán véletlen egybeesés...

Utolsó: Mennyi az ilyen Skorpió(k) száma ismerőseid körében akik ilyenek?

2010. okt. 3. 20:37
 17/32 A kérdező kommentje:
Skorpiókra egyébként általában nem is jellemző ez. Ők inkább "az Igazság megszállottai". Némelyik szó szerint...
2010. okt. 3. 20:48
 18/32 anonim ***** válasza:
Én 4 ilyen skorpiót ismerek, mindnek van valami problémája (ugyan olyan dolgok, mint amilyen lehet nekem, neked vagy bármelyik embernek pl.: munka család stb.) ők felnagyítják és siránkoznak, hogy milyen szörnyű...
2010. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy előítélet a skorpiókkal szemben, bocsi. Ez rájuk jellemző a legkevésbé, mert lealacsonyítónak találják, ha sajnálják őket (én pl. legjobban panaszkodni utálok és menekülök onnan, ahol sajnálkoznak). A rákokkal kapcsolatban viszont szerintem is lehet benne valami, mert az általam ismert 6 rákra színtisztán illik a meghatározás:)
2010. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
47%
9.42-esnek tök igaza van a Skorpiókat illetően. A Skorpió egy okos erős, küzdő típus, törtet is, ha kell. Legfőbb jellemvonása a TITKOLÓZÁS. Ez a Rák-ra éppen azért nem jellemző, mert ő sajnáltatja magát és tudatja a világgal a "fájdalmát" . A Skorpió felveszi a kesztyűt és maga oldaja meg a problémáit. Egyszerűen hisz a saját erejében.
2010. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!