Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudnám kontrollálni magam?

Hogyan tudnám kontrollálni magam?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteget álmodozom, komolyan. Szint egész nap bámulok ki az ablakon és nevetséges álmokat kergetek, amik lehetetlen dolgok. Most nem olyanokra gondolok, minthogy pl.: orvos leszek vagy ilyesmi, hanem tényleg lehetetlen álmokat. Nagyon zavar, mert egyszerűen beleőrülök a bánatba, hogy nem fognak megvalósulni. Vagyis inkább úgy érzem, hogy belehalok, hogy nem fognak megvalósulni. Aztán pedig, hogy nem lehet, hogy csak álmok, de a józan ész azt diktálja...

Egyébként Halak vagyok, és tudom, hogy nekik lételemük az álmok, de már nem sokáig bírom... Köszi a válaszokat, és léccy, ne nevessetek ki! :D


2010. aug. 25. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:

én nem nevetlek ki, ne aggódj ;)



Szerintem azt kellene csinálnod, hogy átgondolod, miért is vágyakozol ilyenekre. Mindennek van egy tudatalatti megfelelője. Én pl. tizenévesen varázsolni akartam, mindent megtettem, hogy sikerüljön. Később rájöttem, hogy azért akartam, hogy csodát tehessek, és én is különleges ember legyek mások szemében.

2010. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálok rájönni én is!
2010. aug. 25. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Írd be a googleba, hogy: A most hatalma hangoskönyv, Eckhart Tolle-től. Az egészet hallgasd végig, amikor egyedül vagy és fekszel. Persze lehet, hogy nem megy egyhuzamban, de hidd el ha megteszed többé nem fogsz ilyen vágyakat kergetni, maximum cselekedni.
2010. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

énis halak vagyok:) és engem is zavar hogy álomvilágba élek:/

17F

2010. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne kontrolláld magad.Csak annyit tegyél,hogy különbséget tudj tenni álom,és valóság között.

Ha különbséget tudsz tenni a kettő között,akkor az álmot bármikor használhatod a valóság ellenszereként.

2010. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen időszakom,hogy színte teljesen álomvilágban éltem,imádtam álmodozni :D (én ikrek vagyok am)de elmúlt egy idő után :D neked is elfog ez lehet közhelyesen hangzik de ahogy felnősz nem is lesz sok időd álmodozni meg jobban leköt majd a valóság :) de ha most is így zavar akkor csinálj magadnak olyan programokat amiket szeretsz hogy lefoglaljanak és eltereljék a figyelmed :)
2010. aug. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A halak egyébként is sokat álmodozik, gyakran teremti meg magának a saját kis világát. sokszor mindent vagy a legrosszabb vagy a legjobb formában lát. Szereti átvenni a mártír szerepét.

Mindenképpen meg kell találnod a realitást a dolgokban. Ha az segít, nézd egy másik ember helyzetéből az adott helyzetet.

2010. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A tanácsokat pedig megfogadom. Remélem működnek...
2010. aug. 29. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon vicces, de azért nem nevetek...te figyelj már! Ki a franc mondta neked, hogy nem valósulnak meg?! Nem tudtad, hogy azok az álmok valósulnak meg, amiket megvalósítasz? Ha pedig megpróbáltad, de úgy, hogy minden energiádat belenyomtad és mégsem, akkor az már nem rajtad műlik. Te csak tegyél meg mindent érte, hamár annyira jók, hogy bele akarsz halni! :)
2010. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hello, ömmm ha magyar vagy nem pedig ilyen félig meddig cigány, zsidó, arab, stb.... már bocsánat, akkor ad meg nekem az msn címed és akkor megbeszéljük a dolgokat. ha pontosabban fogalmaznád meg nekem hogy miről álmodozol, hogy pl. jobb látás, halás, jobban verekednél stb, akkor adnék egy tippet. e-mail címem: huncsi_7@hotmail.com
2011. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!