Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam kontrollál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam kontrollálni? Magyon el vagyok keseredve és félek, hogy ezzel fogom magam elmarni.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, volt már egy kapcsolatom ami 3évig tartott, és abban a kapcsolatban sok mindenen keresztül mentem.

És azáltal vagyok nagyon féltékeny típús.

És még könnyen felidegesítem magam.

A mostani barátommal nagyon jó a viszonyunk, megosztunk egymással mindent, nincsenek egymás előtt titkolni valónk.Tudjuk a jelszavát a másiknak ezzel nincs is gond.

Viszont féltékeny vagyok mert sok lány meg akarná kaparintani magának.

Hivogatják őt,közösségi oldalakon is irosgálnak.Én pedig nem tudom miért de kiakadok, pedig lerázza őket.

És ilyenkor amikor kiakadk dühös leszek és rám jön a hisztéria.:S

és veszekedünk.Tudom hogy ez árt a kapcsolatunknak, de pont azért írok, hogy hátha van itt olyan aki tud nekem segíteni.Ha még csak ír is valami jót és egyből kapcsolok,mert ez igy nem mehet tovább.Mivel nem szeretném elveszíteni.


2010. aug. 23. 10:48
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibákért.
2010. aug. 23. 10:49
 2/4 Captain Frájer ***** válasza:
Megbeszélés. Ezt pl neki kellett volna elmondanod, nem pedig nekünk. Ha szeret, akkor megért. Egyébként meg próbálj megbízni benne. Ha nem ad okot a bizalmatlanságra, akkor minden rendben.
2010. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nyugalom, ha lerázza a barátod a lányokat, akkor szeret!! Próbáljatok közös programokat is szervezni, és ha esetleg Rád jönne újra a féltékenység, öleld meg, vagy hozd fel magadban az érveket és az ellenérveket; pl.: érv: szeret, szereted, boldogok vagytok, stb... ellenérv: egy picit féltékeny vagy rá... :))
2010. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, amikor érzed, hogy rád jön a hiszti, akkor csukd le a szemed számolj el 10-ig és mondogasd ezt magadban, amit ide leírtál, aztán meg öleld meg. Ráérsz akkor hisztizni, amikor már megtörténik a baj, de ha sokat hisztizel ok nélkül, akkor idővel oka is lesz!
2010. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!