Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám kontrollálni az...

Hogyan tudnám kontrollálni az elpirulást?

Figyelt kérdés

Néha nagyon durván elvörösödök, és gyakran kb. semmi okom nem lenne rá. Nem értem miért, de nagyon zavaró. Nem is zavaró, már-már megalázó.

Csak sminket ne ajánljatok, mert az kizárt.


2011. febr. 20. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem lehet sehogy kontrollálni, szabályozni. Én is mindig elpirulok és rohadtul idegesít is. Ha mondjuk zavarba jövök, és elnyomom magamba az érzést, a pirulás megmarad.. Elég nagy szívás, de legalább a csajok szerint aranyos.


19/F

2011. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ez szívás..

Én ha érzem, hogy elpirultam ott már vége. Még kínosabb, mert tudom, hogy látják rajtam, hogy zavarban vagyok. = még pirosabb leszek, legszívesebben elfutnék, ha ez történik.

(amúgy igaz, a lányok szerint aranyos :))

2011. febr. 20. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiúk szerint is...

Amúgy pedig ezt nem lehet kontrollálni max hozzá szoktatni a többieket... Ez nem olyan, mint a gyomor korgás, hogy ha levegőt veszel korgás közben azonnal abbamarad.. A vért nem lehet kipumpálni a fejedből ennél a reakciónál, szerintem sehogy :D

2011. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régebben én is gyakram kipirultam,de most már eléggé lecsökkent.Egyszerűen nagyobb lett az önbizalmam és ritkán gondolok arra hogy jaj most el fogok pirulni.Minél kevesebbet foglalkozol ezzel,annál kevesebbszer fogsz kipirulni.Amúgy azt kicsit nehéz elhinni hogy semmi ok nélkül...biztos van valami ami kiváltja.
2011. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor úgy mondom, hogy szörnyen pitiáner dolgok miatt is előfordulhat..

Amúgy köszönöm a válaszokat. :) Szóval önbizalom kérdése.. hát abból eléggé kevés van. De ezen szerintem nem lehetetlen változtatni. Majd igyekszem.

Danke!

2011. febr. 21. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod mit meg nem adnék egy szép piros arcért ?? :D

örüljetek neki ;)

Nekem soha nem lesz olyan arcom :(( :D

2011. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlna még fizetnék is, hogy te pirulj ne én. :)
2011. febr. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!