Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző a kosokra?

Mi jellemző a kosokra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 16:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%

Hagyjuk már ezt! Most a kommentelők többsége komolyan képes bevenni, hogy bármit is számít az ember személyisége szempontjából, hogy mikor született?

A kosokra ugyanaz jellemző, mint bárki másra. A nagy számok törvénye alapján bizonyára léteznek olyan "kosok", akik az említett jellemzőkkel rendelkeznek. Ha az ember hisz a horoszkópban, netán könnyebben is meglátja/elhiszi ezeket a tulajdonságokat. Ennek ellenére ha kicsit nyitottabb szemmel jár az ember a világban, belátja, hogy a világon semmi kézzelfogható alapja nincs a horoszkópnak.

2010. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen egyetértek, utolsó.


harmadik

2010. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A makacsság meg az akaratosság nem ennyire speciális jellemző, mert ha megnéztek egy oroszlánról, nyilasról, vízöntőről, skorpióról stb. szóló firkálmányokat, azokban ugyancsak megjelenik. Középpontban akar lenni, a vezérbirka-szindróma is nagyon keveseknél hiányzik. Jól meg vannak keverve a tulajdonságok, hogy a jónép sejtsen mögötte némi rációt, és annyi. Érdekes módon itt rengetegen panaszkodtak a féltékenykedő ikrek pasijukra, pedig az horcsika éppen az ellenkezőjét bizonygatja gőzerővel, nézzétek meg. Mások pedig attól vannak berezelve, hogy egy skorpió nyomul rájuk, akiről viszont semmi jót nem írnak a nagyokosok - és ez tény. Az egész egy népbutítás, legalábbis amit az interneten pötyögnek be a nőcis oldalakra szemfényvesztés gyanánt.
2010. aug. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én is kos vagyok,és nagyrészt igazak rám ezek a tulajdonságok.
2010. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm Kos jegyű.

És sok minden igaz rá amit leírtatok.

Nagyon akaratos, hisztis, hirtelen haragú, de azonnal le is tud higgadni. Észrevettem rajta hogy sokszor konfliktuskereső. Tehát direkt veszekedést generál, hogy aztán elmondhassa, hogy abból ő jött kis győztesen.

Meggondoltatlan, TÜRELMETLEN de nagyon.Sokszor megelehetősen tapintatlan és durva.


De nyíltszívű, őszinte, nagylelkű, a gyengéket elesetteket mindig megvédi, adakozó, nagylelkű, segítőkész, optimista. Ha azok a személyek, akik közel állnak hozzá, és bajba jutnak, szinte ő az első aki azonnal, egyből a segítségére siet.

Nehéz eset, de nagyon értékes ember.

2010. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. aug. 13. 18:09
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is kos vagyok, úgy hogy még könnyebb összeírnom néhány tulajdonságot:

makacs, törtető, független, hatalmas szabadságvágya van, de még hatalmasabb szeretetéhsége, türelmetlen, gyakran fejjel rohan a falnak, és nem számol a következményekkel, egyszerű én képe van: vagy barát, vagy ellenség, néha tűnhet durvának, de igazából csak tömören megmondja, amit akar, ezt nem rossz szándékból teszi, nem kitartó, a lendülete mindig alább hagy, a makacssága miatt éri el a céljait, az ilyen mondatok miatt: úgy sem csinálod meg!

Ha a kos a harcmezőn állna, ő lenne a legelső sorban, aki képes feláldozni az életét, még akkor is, ha az ellenség túlerőben van, és tudja, hogy nem győzhet. A kosok mindig egy generációval alul öltöznek, a kos nők állítólag fiúsak, kardinális jegy, teát vezetésre termett. (A három tűz jegy közül ő a legirányítóbb) vakmerő, fékezhetetlen, a kos nő nem áll meg a tükör előtt, egyszerűen tovább sétál, határozott, erős énképe van, magabiztos, és akiket szeret, azokért hajlandó akár tűzbe menni, a kos pasik elég rámenősek.

Remélem segítettem..:)

2010. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

"Hagyjuk már ezt! Most a kommentelők többsége komolyan képes bevenni, hogy bármit is számít az ember személyisége szempontjából, hogy mikor született? "

Ezzel a beállítottsággal minek jösz az asztrológiai témakörök kérdései közé? Tudomásul vesszük és tiszteletben tartjuk, hogy neked ez a véleményed, de itt ez inkább trollkodás, mint építő hozzászólás, hiszen a kérdés nem arra irányult, hogy valós, létező, tudományos és bizonyítható témakör-e az asztrológia, hanem a kérdés, a témakörválasztással együtt feltételez egyfajta aztrológiát befogadó hozzáállást és a kérdés ehhez a körhöz szólt.

Egyébként a horoszkóp és az asztrológia nem egy hókuszpókusz, hanem egy, jelenleg méh alig ismert terület. És miért is ne hathatnának a bolygók különféle galaktikus kisugárzásai az éppen születő egyedekre? Nem mese, meg nem varázslat, minden bolygónak van tömegvonzása, minden bolygóegyüttállásnak sugárzó energiája. Ez simán hatással lehet a magzatokra és a fejlődésben lévő gyerekekre.

2010. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Ha nem az interneten olvasottak alapján írok akkor ilyenek:

Van egy kos fiú osztálytársam, aki perverz, okoskodik, van olyan amikor rendes de az ritka. Magas, hát...nem a legsoványabb, de meg se látszik rajta, hogy hány kiló.

Látásból egy kos lányt ismerek aki, csinos, alacsony, jól táncol, és a figyelem középpontjában van.

Bocs, ha a véleményemmel megsértenék valakit.

2010. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én kos vagyok. Igazak voltak rám ezek az állítások, de több korábbi esemény hatására gyökeresen megváltoztam - amit én is szerettem volna és tettem is érte. Kompromisszumképes, békeszerető, segítőkész, empatikus és higgadt lettem. Szerintem ez mindent elárul a csillagjegyek fontosságáról.
2010. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!