Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző a kosokra?

Mi jellemző a kosokra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 16:20
1 2 3
 1/21 BeerHunter válasza:
47%

Most tényleg ennyire nehéz?

[link]

2010. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%

Általánosat írok, jó?

Először is vezéregyéniség a 90%-a. Társaságban középen van, szeret mindent kipróbálni. Hirtelen haragú, de dühe gyorsan elszáll, tulképp nem mérges nagyon senkire.

Harcias, de mindig szemből támad, szemtől -szembe mondja el, ha vmi nem oké? (ellentéte a Skorpió ebben).

Párkapcsolatában domináns szeret lenni. Ha nő, akkor nem igazán házias (ezt fejlesztheti ha törekszik rá); ha férfi akkor pedig irányító a családban, "szava van", de nem igazán megy a konyhagépek közelébe.

2010. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Ami jellemző rájuk személyesen. Nincs közöttük semmi kapcsolat, csak egy időintervallumban születtek, de az nem jelent SEMMIT.
2010. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
kos nő vagyok. mi jellemző rám? szeretem ha a dolgok úgy vannak ahogy azt elképzelem. kicsit talán akaratos vagyok. az igazamért kiállok bárkivel szemben, lehet az akár főnök is. a családomért is kiállok minden esetben és harciasan védem őket. egyenes ember vagyok, nem szeretem a sunyiságot és a képmutatást. viszont mindezekkel ellentétben elég csendes és visszahúzódó vagyok, nem én vagyok a társaság középpontja. :)
2010. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Makacskodás, ami nem baj, ha van realitás benne. Rövid távon nagy erőbedobás és siker, hosszú távon kudarc (munkában, tanulásban). Depresszió a monotonitástól.


Állítólag ilyen vagyok.

2010. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
kos, tenyészkos: kifejlett hímivarú juh (fél éves korban ivarérett, 3 évesen tenyészérett)
2010. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Milyen jót szippathattunk 1658-as vidéki versenyzőnk humorszelencéjéből...


Én egy kos jegyben született (gy.k. - mielőtt kanbirkának hisz valaki) pasas vagyok.

Magamról címszavakban: impulzív, temperamentumos, egyenes (soha nem sunyi), őszinte, optimista, önfejű, változatosságot igénylő, nem haragtartó, de hirtelen haragú stb.


Valóban az van, hogy szeretünk a középpontban lenni, vezetni és nem vezetettnek lenni. A monoton bezártság, a frusztrációk morózussá tesznek.

2010. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

már bocsi, de ha már ilyen hülyeségez kérdez valaki, akkor legalább írja oda, h kos CSILLAGJEGYRE mi jellemző!

nem vicces akartam lenni, egyszerűen a kosról minden normális embernek az állat jut eszébe...

2010. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
17,23! Az nem elég, hogy az asztrológiába írta és nem az állatok műfajba? Vagy ekkora tulkok is vannak köztünk, akik a rovatcímet kihagyják????
2010. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én kos ismerőseim, ha tízszer mennek fejjel a falnak, tizenegyedjére is megteszik. Nem lehet meggyőzni őket semmiről. Amúgy tudnak nagyon aranyosak lenni.
2010. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!