Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző a Halakra?

Mi jellemző a Halakra?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!:D
2010. aug. 12. 13:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Kb. végtelenszer bebizonyosodott, hogy a horoszkópnak baromira nincs semmi alapja. Nyilván mindenkinek van "tipikus bika", "igazi oroszlán" ismerőse, de ha kicsit képes az ember az orránál tovább is látni, akkor felfogja, hogy mekkora képtelenség is ez a horoszkóp. Bizonyítottan képtelenség - ennyivel kiegészíteném.
2010. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én halak ismerőseim érzékenyek és olykor sértődékenyek. Gyakoriak a hangulatváltozásaik és művészi hajlamaik vannak. Kiállnak a maguk igazáért és minden negatív tapasztalatból szeretnek tanulni. Szeretik, ha nekik van igazuk és szeretik a szépet..... pont, mint halak csillagjegyű nagypapám, anyukám, aki oroszlán, vagy apukám, aki mérleg, illetve én, aki skorpió vagyok. Ja, az ikrek csillagjegyű nagyim is pont ilyen.
2010. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az én egyik barátnőm Halak. Egy csomóan szeretik és valahogyan mindig a középpontba kerül. Rendes, érzékeny, magas. Sok fiú odavan érte. Szeret táncolni...stb
2010. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Magamat így jellemezném:D

Kevés az önbizalmam, nagy az igazságérzetem, érzelmes vagyok és vannak művészi hajlamaim :D pl. nagyon jól tudok rajzolni. Zárkózott is vagyok, könnyen megsértődök. Még biztos van, csak nem jut eszembe.

2010. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!