Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemző a Halakra?

Mi jellemző a Halakra?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!:D
2010. aug. 12. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
A vizben élnek és szeretnek úszni...
2010. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Ragaszkodó és megbocsátó. Jó barátságra is törekszik. Kedves, figyelmes. Romantikus beállítottságú, szeret álmodozni, ábrándozni. Nem ritka a plátói szerelem sem kapcsolataiban, mert ez fantáziáján kívül idealizmusát is kielégíti.


Egy erősebb partnert igényel. A Halak házias és kitűnő családanya/családapa. Szem előtt tartja a közös boldogságot, a család jövőjét.


Jellemző tulajdonságai: Együttérzés, önzetlenség, barátságosság, érzékenység, képzelőerő, fatalizmus, passzivitás, érzékenység, szerénység.

2010. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Miért úszik a hal?

.

.

.

Mert nem ér le a lába!

2010. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2. nak köszönöm a választ:]
2010. aug. 12. 13:59
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a tipikus áldozat. Imád mártírkodni. Nem őszinte magához, ezáltal rengeteg komplexusa van, ami könnyen kiismerhető másoknak, de szembesíteni velük felesleges, mert nem őszinték az érzései, főleg maga felé. Nagyon kreatív, de az is olyan öncélú. Többnyire kiéli valahogy a kreativitását, de nem viszi végbe, hogy ismét áldozat lehessen, a rendszer/oktatás/szülők támogatásának hiánya/stb áldozata. Szereti, ha sajnálják, és ha jóba akarsz lenni egy halakkal, beszéltesd a világfájdalmáról és az ellene elkövetett igazságtalanságokról. Nincs kifejezett stílusa, mint minden motívum egy halak életében, ha meg akarod ragadni, kicsúszik a kezedből, valami nyirkos, undorító érzést hagyva maga után. Röviden ez a véleményem.
2010. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A halak nő, én az vagyok, és majdnem, hogy teljesen igaz rám:

A Halak érdekes természetű nő. Ha el akar játszani valamilyen szerepet, bármilyen alakot könnyen magára tud ölteni. Kiváló színészi alakításában csak a nagyon avatott szem képes felfedezni a hamisságot.


A Halak nagyon nőies, barátságos és leleményes. Mivel másokkal szemben megértő, igen sok barátja van.


Mégis inkább a befolyásos embereket szereti megnyerni, és tudja is, miként férkőzzék a kegyeikbe. Valójában gyengének érzi magát és mindig szüksége van egy segítő kézre, egy támaszra. Lelkileg labilis s folyton elégedetlen és csalódott. Mindig bizonytalan mindenben ezért környezetétől folyton elvárja, hogy igazolják magukat, hogy mindent bizonygassanak. Mások megítélésében a látszat nem hat rá, inkább az érzékeire támaszkodik. Az igazságot ösztönösen megérzi, így nehéz becsapni. Az anyagi problémák nem érdeklik, ha megteheti, szívesen költ ajándékokra, de ha megsértik vagy becsapják, hamar elveszti a józan eszét, nagyon feldühödik és nem könnyen felejti a sérelmet, bosszút áll. Vonzza az ismeretlen és érdeklődik az okkult tudományok iránt. A sikert mások szolgálatában vagy a művészetben érheti el.


Akit ismerek halak férfit, nagyjából illik rá:

A Halak férfi csupa ellentmondás, ezért részéről bármire számíthatunk. Hirtelen elhatároz valamit s máris mást tesz, mint amit eltervezett. Szentimentális álmodozó, aki nem a reális világban él, hanem valamely saját maga által megalkotott képzeletbeli világban. Mégis értelmes és ésszerű, akit nem érdemes a látszat után megítélni. Labilitása ellenére is különösen érzékeny és alkotó egyéniség, aki bármiből képes valamit létrehozni. De befolyásolható, sőt könnyen átveszi mások ötleteit és szokásait, nincs saját véleménye, saját meggyőződése. Jó szónok, de nem jó szervező. Komplikált természete miatt nehezen kiismerhető. élete során sokat kap a barátaitól, örökségekhez jut, de könnyen az alkohol, a kábítószer áldozatául eshet. A Halak állatöv szülöttei közt sok művész akad, de író akad, de aligha jó üzletember.


Olvasgattam erről, sok helyre sok félét írtak, de ez a legjobban a halakra illő, legalábbis magamat, és egy pár halak ismerősömet nézve.

2010. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm nektekis:]
2010. aug. 12. 14:52
 8/14 A kérdező kommentje:
a többin nevettem egy jót:D
2010. aug. 12. 14:59
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

A halak (Pisces) a gerinchúrosok (Chordata) törzsének egy nem rendszertani csoportja. Régebben egységes osztályként tartották számon, mára azonban az elsődlegesen vízi gerinces állatok (tehát nem a másodlagosan vízi életmódúvá vált szárazföldiek, pl. a cetek) gyűjtőnevévé vált. A négylábúakon (Tetrapoda) kívül a koponyások (Craniata) kládjába tartozó összes élőlény hal.

A halak tehát nem egységes rendszertani kategória (taxon, illetve klád), mert parafiletikus csoportot alkotnak, mivel nincs olyan közös levezetett (apomorf) jellemzőjük, amely valamennyiükre érvényes volna és semmilyen más gerinces állatra nem volna érvényes. Közös tulajdonságaik a „nem négylábú” jellegükből következik, ami viszont ősi tulajdonság, így csupán ebben az ősi tulajdonságban való megegyezés (szünpleziomorfia) jellemzi őket.

A csoporton kívül még néhány olyan élőlénycsoport neve is tartalmazza a hal szót, amelyek rendszertanilag valójában nem tartoznak a halak közé. Ilyenek például a puhatestűek közé tartozó tintahalak (Sepiida), valamint a lándzsahalaknak nevezett apró fejgerinchúrosok. Szintén nem hal a békák vízben élő lárvája az ebihal, ahogyan a többi kétéltű vízben élő, halszerű alakja sem. Valamennyi négylábú állat, így az ember is az embrionális fejlődése egy jellemző szakaszában halhoz hasonló, mivel az egyedfejlődés során láthatóvá válhatnak a közös evolúciós múlt nyomai.

Napjainkra több mint 31 000 fajuk ismert és rendszerezett, ebből a recens fajok száma 28 000.[1] A Természetvédelmi Világszövetség (IUCN) Vörös Listája 1200 veszélyeztetett fajt sorol fel, de a vizsgálat kevesebb, mint 3000 halfajra terjedt ki, így a veszélyeztetett halfajok száma ennél jóval nagyobb.

2010. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én halak vagyok, és így jellemzem magam:

Alapvetően vidám természetű vagyok, bár néha érzékeny. Nagyon fejlett az igazságérzetem, ebből kifolyólag mindig kiállok az igazamért, amiből időnként baj lesz. Próbálok mindenkivel jó lenni, segíteni bárkinek, viszonzást nem várok el. Jellemzőek rám a hirtelen hangulat változások. Magamnak való vagyok, nehezen nyílok meg az embereknek általában, kevés ember van, akinek rögtön megnyíltam. Rendkívül együttérző vagyok, bárki panaszkodhat nekem, ezzel és az előbbi komment(ekk)el ellentétben én sosem beszélek a sérelmeimről, vagy csak néha, de akkor is olyannak, aki nagyon a bizalmamba férkőzött.

Nagyjából ennyi lenne a lényeg. :)

2010. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!