Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen horoszkópú nő illik...

Milyen horoszkópú nő illik egy Rák férfihoz?

Figyelt kérdés
Rólam van a szó a kérdésben, Rák a horoszkópom, és az aszcendesem is Rák.

2020. júl. 9. 14:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

Skorpió , másik Rák, és Halak /ez utóbbi hajlamos mártírt csinálni magából, és érzelmileg rátapadhat/.

Illetve jó lehet még a Bak és a Bika , bár nagyon kell más aspektusokban is illeniük egymáshoz.

2020. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Bika, Szűz, Nyilas tuti, esetleg Halak.
2020. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A horoszkopod tobbi helyzete bolygoallasok is fontosak ehhez hogy IRANYT mutathasson az onismeretedben. Hany eves vagy? Privatban szivesen segitek neked ebben pontositott Szuletesi datummal.

2020. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi alapján csak felületesen lehet megmondani.


A rák lehet júniusi vagy júliusi. A kínai asztrológia alapján a júniusi emberhez illik a februári, októberi, júliusi. Tehát ♋ (VI.) ♥️ ♒ / ♓ (II.), ♏ / ♎ (X.), ♋ / ♌ (VII.)

A júliusihoz inkább a júniusi, novemberi, márciusi ember passzol. Tehát ♋ (VII.) ♥ ♊ / ♋ (VI.), ♏ / ♐ (XI.), ♓ / ♈ (III.).


Látható, hogy a rák, halak, skorpió mindkét esetben beleesik a kosárba. A nyugati asztrológia szerint is ezek ideális párosítások.


Ám nem szabad elfeledni, hogy az asztrológia nemcsak egy kiragadott adatból (pl. születési hónap) áll.

2020. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én oroszlán vagyok, és nagyon jól kijövünk. Mert mindkét jegy figyelemre,törődèsre vágyik, meg érzelmi biztonságra. És egymásnak vagyunk a legfontosabbak.
2020. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%
#15: mondd már meg kérlek, hogy melyik "jegy" nem vágyik figyelemre, törődésre és érzelmi biztonságra? Ez emberi alapszükséglet, nem csillagjegy függvénye.
2020. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

Aha, de nem mindegy hogy milyen mértékben. Sokan nem tudnak egy ember mellett kitartani, vagy lemondani a függetlenségükről. Mi állandóan egymással vagyunk mert egyikőnk sem ilyen ‘énidős’ fajta.

Tán szűz a jegyet hogy ilyen kötekedő vagy? 🤣

2020. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Kos vagyok, és a kosok nem hisznek a horoszkópban!
2020. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mégis itt vagy :D
2020. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
Az semmit nem befolyásol. Viccesnek tartom ezt a témát, azért szoktam idejönni olvasgatni. Más Napisz@rt olvas, én meg ezt itt.
2020. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!