Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen horoszkópú nő illik...

Milyen horoszkópú nő illik egy Rák férfihoz?

Figyelt kérdés
Rólam van a szó a kérdésben, Rák a horoszkópom, és az aszcendesem is Rák.

2020. júl. 9. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem a horoszkóptól függ, hogy milyen nő illik hozzád.

Azokat nevezhetjük összeillő párnak, akiknél működik a szexuális kémia, akiknek a társadalmi helyzete nem nagyon eltérő, vagyis lehetővé teszi a közös nyelvet és a hasonló gondolkodást, és akik kölcsönösen megerősítik egymást tudattalan elvárásaikban, vagyis önképük kifejlesztésében.

Röviden ennyi a lényeg.

2020. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez még mindig az asztrológia topik, és én azoktól várok választ, akinek értenek az asztrológiához.
2020. júl. 9. 15:06
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Ja, rendben. Akik értenek hozzá :)

Hajrá!

2020. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

Én azt gondolom, hogy az első hozzászólót nem kellett volna leszavaznod azért, mert nem ért veled egyet. Az övé is egy vélemény. Engem is lepontozhatsz, mert vele értek egyet!

Gondolom, ha ilyen kérdést teszel fel, akkor nem találsz magadnak senkit. Ha nem ez foglalkoztatna, talán nagyobb eséllyel találnál.

2020. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

Még mindig a kérdésre keresi a választ és Asztrológia témában.

Off kommenteket hagyjuk ki itt szerintem, főleg hogy magától értetődő, hogy NEM CSAK a horoszkóp alapján választ az ember, hanem csak szűkíteni akarja a kört.

A horoszkóp nagyvonalakban lefedi, ismétlem: NAGYVONALAKBAN, az adott emberek tulajdonságait, ergo felesleges Halak jegyűvel kezdenie, ha mondjuk nem értenének szót alapjáraton se, merz nagyvonalakban lefedi a horoszkóp/aszcendens az emberek jellemét.

Annyi, hogy itt az aszcendenst is, meg a horoszkópok pozitív, negatív fejlődési szakaszait is tudni kell. Az alapján be lehet határolni egy embert.

Nem hiába vannak olyanok, akik simán viselkedés alapján belövik 100%-ra ki milyen jegyű, egy beszélgetés alatt.

2020. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 ninininini válasza:
81%
Ha ez döntő szempont Nálad,akkor ugyanolyan jeggyel vagy vizessel,a skorpiót azért kihagynám,maradna a hal..de ez csak egy megközelítés,a közös feledat dönti el..
2020. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Menj rá, hogy párhoroszkóp, ott próbálgasd ki a variációkat.

A rákot állítsd be, és a másikat meg váltogasd ; és nézegesd, hogy melyik párosításnál mit ír ki. Ez ilyen "kalkulátor"-jellegű, amire gondolok; biztos megtalálod, tehát párhoroszkóp.

2020. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 D-Mano ***** válasza:
36%

Én értek hozzá annyira, hogy az asztrológia így nem leegyszerűsíthető.


Pl. a magazinok "horoszkópjait" sokszor mezei, asztrológiai tudás nélküli újságírók írják. A te kérdésed is ezen a szinten mozog. De ez nem a te hibád. Ha asztrológia témában böngészel, akkor 99% eséllyel ilyen hülyeségbe botlasz bele, mert mindent ezzel az asztrológiát lejárató fo. ssal árasztottak el.


Szóval az asztrológia ÍGY NEM működik. (Mert máshogy viszont működik, csak az egy sokkal bonyolultabb rendszer.) Amiket az első írt, azok viszont működnek.


Nem vagyok asztrológus, de annyira értek hozzá, hogy tudjam EZEN A SZINTEN az asztrológiát inkább hanyagold. Párkeresés szempontjából is. Ez a legjobb tanács.


Ha pedig szeretnéd párkereséshez segítségül hívni az asztrológiát, akkor fizess be egy részletes radix-elemzésre egy HOZZÁÉRTŐ asztrológushoz. Abból megtudod, hogy milyen jellegű kihívások várnak rád a párkeresésben, párkapcsolatban, milyen önfejlesztéseket szükséges végrehajtanod, milyen jellegű személyiségekkel alkothatsz harmónikus párkapcsolatot. A személyiség jellegének csak 2 eleme a csillagjegy és az aszcendens a sokból. Mind a 12 jegyhez tartozhat olyan jellegű személyiség, aki neked kell, tehát csak csillagjegy alapján nem lehet leszűkíteni NAGYVONALAKBAN SEM.

2020. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet horoszkópból megmondani. Pl én oroszlán vagyok, de egyáltalán nem illik rám semmi, viszont a halak jellemzése 99% én vagyok. Nos, ilyenkor mivan? Tegyük fel te elkönyveled hogy az oroszlán nem illik a rákhoz, miközben én halak viselkedésűként nagyon is jó párja tudnék lenni.
2020. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Halak😘
2020. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!