Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elmondanátok nekem az ijesztő...

Elmondanátok nekem az ijesztő álmaitokat?

Figyelt kérdés
Írjátok le minnél részletesebben! Köszi!
2010. júl. 9. 13:34
1 2
 11/15 anonim válasza:

az egyik az volt hogy a szobámba voltam ,és bementem a gardróbomba,és ott láttam egy kandallót(egyébként nincs kandalló a gardróbomba:D) és égett az egész,és engem valaki bezárt a kandallóba és nem bírtam kijönni,és annyira bezártságérzetem volt,nagyon melegem volt,folyt rólam a víz,aztán kimásztam az ablakon,de hogy hogyan fogalmam sincs...néha olyat álmodok ami lehetetlen..(ha bezártak akkor hogy mentem ki az ablakon?amin egyébként ki se férnék.:D:D)


ezek annyira nem félelmetesek ,deazt álmodtam h elöl 2 fogam kiesett,és felébredtem reggel,és megnéztem h megvannak-e a fogaim:D

a másik meg..miután éjszaka olyna videót néztem hogy a rubínak levágták a lábát,azt álmodtam h nekem meg tesómnak levágták a lábunkat... szörnyű volt:S:S:S:S

2010. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát, ami most volt nemrég. Nem volt ilyen véres, meg valami, de eléggé berezeltem.


Úgy volt, mintha mennék haza valahonnan az egyik barátnőmmel. (Csak az álomban ismertem, amúgy meg még sose láttam.)

Olyan 18-20 lehetett, és az álomban én is. (Amúgy 15 vagyok.) És teljesen máshogy néztem ki, mint ahogy igazából kinézek.

Na, mentünk, és fel akartunk szállni egy metró félére. Mondtam a "barátnőmnek": Nem mehetnénk inkább gyalog?

Aztán meggyőzött, hogy menjünk tömegközlekedéssel.

Lementünk az aluljáróba, és felszálltunk arra a "metróra".

Akkor már 3-an voltunk. Mintha az a csaj, aki eddig én voltam, már egy másik személy lett, és én is megjelentem olyan formában, mint aki igazából vagyok.

Az a csaj aki eddig én voltam, felszállt meg másik kocsiba, én pedig azzal a csajjal, akivel alapból voltam, felszálltunk egy másikba.

Aztán így ment a metró, és akivel én voltam egy kocsiban, tökre be volt ijedve, meg minden. Mondtam neki: Nyugi, nem lesz semmi baj. Nem is megyünk olyan gyorsan.

A csaj meg már majdnem bőgött,és valami ajtóról beszélt, ami valahol hátul volt. Gondolom nyitva lehetett, vagy ilyesmi.

Aztán hirtelen megjelent egy hapsi, akinek ilyen izé volt a kezében, amivel tudott a vezetővel kommunikálni.

Aztán a csóka így elkezdett nekünk beszélni gúnyosan: Igen nem lesz semmi baj.

Aztán a vezetőhöz szólt:

Mi lesz az Annával? (tegyük fel így hívták a 3. csajt)

A vezető mondja: Semmi.

Megint a csóka: Mi lesz a Dáviddal? (az az egyik ismerősöm, nem tom hogy került az álomba)

Mondja a vezető: Semmi nem lesz vele... (aztán egy kis hatásszünet)

Csak az Andival. (nem így hívnak igazából)


Én meg tökre besz*rtam. Aztán az a csaj megint félig sírva valami ajtóról beszélt sírva.

Tökre hevesen kezdett verni a szívem. Mert gondoltam, hogy valami olyan lesz, hogy én kiesek azon a nyitott ajtón, be a sínekre, és a kerekek összetrancsíroznak.

És az erős szívverésem miatt felébredtem.


Régen meg volt valami olyan, hogy én és még két ismerősöm beszálltunk egy liftbe.

Ment le a lift, aztán hirtelen elkezdett zuhanni. Én meg mondom a két ismerősömnek: Hát, örülök, hogy megismerhettelek titeket.

Tök ruva volt, hogy a gyors zuhanás miatti nyomsát is éreztem álmomban. Aztán zuhant a lift, és földet ért. (ezt már kívülnézetből láttam) És így a liftből elkezdett dőlni a vér.

2010. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtm, hogy teljesen sötét volt a lakásban és tök egyedül voltam a szobámban. Átmentem a másik szobába és leültem a fotelba. Hallottam ahogy az öcsém ott játszik előttem a szőnyegen, és felkapcsoltam a mellettem lévő álló lámpát, és akkor megláttam, hogy az öcsém egy levágott kézzel játszik. Aztán testrészek potyogtak a plafonról, és észrevettem, hogy a fotel, amiben ülök,és az összes töbi bútor levágott testrészekből lett összerakva. Kimentem az előszobába, kinyitottam a bejárati ajtót, és egy letakart fémasztal (ami körül fehér fény volt) gurult be az ajtón, és áradt belőle a nyugalom, már kezdtem nyugodt lenni, amikor felemeltem a fehér lepelt, és megláttam hogy egy halott ember feküdt rajta, és nem volt arca( nem levolt nyúzva, csak nem volt se szeme, se orra, se szája,csak bőr volt a helyén), és elkezdtem szaladni, és valahog kijutottam, már kezdtem örülni, hogy meglátom a napfényt és kijutok, de elém gurult egy újabb fémasztal. Izzadtan, reszketve keltem fel. Borzasztó volt.
2010. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
bocs: ...valahogy azt hittem, hogy kijutottam...
2010. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

álmomban aludtam láttam magamat felülről

aztán egyszer csak felébredtem(álmomban)itt már a magam szemszögéből láttam a világot és egy fekete alak nézett vissza rám

na itt télleg felébredtem


újabban nem ébredek fel a rémálmokból valahogy mindig átálmodom

2010. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!