Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elmondanátok nekem az ijesztő...

Elmondanátok nekem az ijesztő álmaitokat?

Figyelt kérdés
Írjátok le minnél részletesebben! Köszi!
2010. júl. 9. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik legijesztőbb ez volt:

Bementem álmomban a szobámba. A plafonról lógott egy kampó ( eredetileg is volt ott egy kicsi, a régi csilláré) , a kampón egy kötélen lógott egy szőke nő. Befeküdtem az ágyamba és csak néztem a hullát. Utána elfordultam másfele, mire visszanéztem láttam,hogy a nő a kötélen elkezdett rángatózni és kiabálni, hogy "Élek!!Élek!!" és egyszer csak leszakadt, lezuhant mellém az ágyba, rám nézett ás vigyorgott...

Na itt láttam jobbnak felébredni.

2010. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Nocsak.

Nem álmodsz elég ijesztőeket és ihletet akarsz meríteni?

2010. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ijesztőeket ritkán álmodok. De volt olyan, hogy Indiában éltünk, egy nagyon szegény környéken, házunk siralmas állapotban volt. Melelttünk volt egy kocsma, ami telée voltrészegekkel. Egy nap mentem haza, akkor alkonyodott, és kijött onnét egy ember, elkezdett követni, meg akart erőszakolni. Egy hajszálon múlott, hogy meg menekültem.

Egyszer meg azt álmodtam, hogy lelőttek. És éreztem a belémhasító, szörnyű fájdalmat, ahogy a meleg vér végig csordogál a bőrőmön, ahogy a golyó roncsolja a szöveteket. Amikor fölébredtem, nem tudtam eldönteni, tényleg meglőttek-e vagy csak álom volt.

2010. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, álmodok én elég ijesztő dolgokat, de a barátaimmal a saját álmainkat már 100-szor megbeszéltük, de a kedvenc témánk az ijesztő álmok és kellenek új történetek. :)
2010. júl. 9. 13:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát a legijesztőbb az volt, hogy álmomban meghalt anyukám. Nem volt véres, se semmi. De szerintem elég durva, mert anyu nélkül nem tudnám elképzelni az életem :)

Vagy az, hogy fényes nappal unokatesómmal sétáltunk a posta előtt a főutcán [volt még rajtunk kívül ott egy csomó ember], és jöttek ilyen emberrablók, és elraboltak minket, aztán a végén engem elengedtek, unokatesómat meg nem akarták, én meg mentem vissza kimenekíteni xD

2010. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
Nem.
2010. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én minden második éjjel azt álmodom, hogy valami elől menekülök (mindig más a helyszín, de sokszor visszatérnek ugyanazok a helyek), de ha elkapnak, akkor annak végzetes következményei lesznek - talán megölnek, nemtom), majd elbújok, és rettegek, hogy ne találjanak meg. Múlt éjjel épp katona voltam és egy erdőben vagy miben tört ki a harc, tél volt. Én egy faházban kuksoltam, majd elindultam a fegyveremmel az erdőben, és közben azon gondolkoztam, milyen érzés lesz, ha eltalál az ellenség és meghalok. XD
2010. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én sokszor álmodom, hogy háború van és menekülnöm kell. De sokszor volt már,h 1-1 ember kergetett és meg akart ölni. De ezek olyan életszerűek,h öröm reggel felébredni:)
2010. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem a legmegrázóbb álmom az volt, hogy fogatmosok, gondolom, hülyéskedek, így habot kezdtem kipréselni a számból, mintha veszett kutya lennék. aztán bejött apám a teraszról, pisztolyjal a kezében, rám célzott, egy durr... aztán felébredtem
2010. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt álmodtam, hogy az utcán elment mellettem egy kamion, ami tele volt hullákkal, de még az alvázon is lógtak nejlon zsákokban emberi testrészek. A kamoin valamiért felborult, az útra szóródott a sok halott, meg különálló testrész. Odamentem, és azt láttam, hogy az úton egymás mellet egy agy és egy tüdő úszik vértócsában, és ráadásul beszéltek!!! Az agy azt mondta a tüdőnek, hogy jó lenne a benzinkút felé kúszni, mert már nagyon kell pisilnie!!!

Na ez nálam kiverte a biztosítékot!

2010. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!