Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez jelent valamit?

Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Régebben álmodtam a nagyanyámmal aki már egy pár éve meghalt nem volt jó vele a viszonyom most az álmomban mégis megjelent hogykint volt az udvaron. Az édesanyám is meghalt vele nagyon jó volt a viszonyom és vele még soha nem álmodtam. szerintetek ez mit jelenthet? kérlek titeket normális válaszokat irjatok csak. köszönöm.
2010. júl. 3. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen nagymamámmal nem volt szoros a viszonyunk,amolyan se jó se túl rossz.Álmodtam vele és azt mondta álmomban hogy milyen kis aranyosak voltunk gyerekként(2-en vagyunk unokák).Én ezt annak tudtam be h esetleg igy akar jelezni h kár volt az h nem alakitottunk ki bensőségesebb viszonyt,és valójában szeretett.Álmainkban jelznk h kötődtek hozzánk,csak esetleg nem mutatták ki eléggé életükben,vagy minket bánt a rosszabb viszony és ezért vele álmodunk,a tudatalattink miatt.
2010. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha édesanyád is meghalt, akkor lehet hogy most a nagymamád hiányát is érzed. Akkor szoktak az emberek ilyeneket álmodni, amikor hiányzik nekik valaki. Lehet hogy a te esetebden is ez van.


Őszinte részvétem

2010. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 3. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Bár bocsi, hogy ilyet kérdezek..

Részvétem.

2010. júl. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18
2010. júl. 8. 10:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!