Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparalízis (? )

Alvásparalízis (? )

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt alvásparalízisem.

Kíváncsi lennék, hogy veletek mi történt alvásparalízis közben. Hogy mit éreztetek, mit láttatok, meddig tartott.

(Érdekel a téma..:))

Köszi előre is a válaszokat(:


2010. júl. 2. 18:00
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
87%

18:59-Velem szinte ugyan az történt meg,amit leírtál!Hihetetlen.Régen történt,több éve.Egy hajnalban arra ébredtem,hogy nem tudok mozdulni.A falfelé fordulva feküdtem.Éreztem,hogy valaki van mögöttem az ágyban.hozzámsimult ,a karjával átölelte a nyakam,de úgy,hogy az már inkább fojtogatás volt.Én nem láttam,hogy nézett ki és hogyan távozott,de tudom,ki lehetett az illető,mert azon az éjszakán már egyszer "találkoztam vele"testen kívüli élményben.Akkor elzavartam őt ,de utána sokáig nem tudtam visszaaludni,mert éreztem a jelenlétét.

Sokszor volt alvásparalizisem.Nem tudtam megmozdulni,aztán nagy nehezen mégiscsak sikerült,de sosem tudtam felkapcsolni a lámpát és az ajtónyitással is gondom volt néha.Gyakran hallottam ilyenkor ijesztő hangokat ,láttam szellemet és más lényeket.És ilyenkor mindent kékes fény vett körül,az élőlényeket és a tárgyakat is.Mikor nem tudtam,mi az oka az élményeimnek,féltem,de mikor megtudtam,hogy ez csak alvásparalizis és testen kívüli élmény,akkor még meg is jött a kedvem ezekhez a kalandokhoz!

2010. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy zaklatlak, kedves utolsó, de hogy tudsz rájönni, hogy csak "képzelődsz", és nem igazi?:D Mert mások írták, hogy olyan, mintha igazi lenne.
2010. júl. 2. 21:24
 13/37 anonim ***** válasza:
67%
Az alvásparalízis veszélyes dolog, mert abból lehet megkezdeni egy asztrálutazást.
2010. júl. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
64%
Igen,sokszor az alvásparalizis asztrálutazással folytatódik,de az egyáltalán nem veszélyes .
2010. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Mi az az asztrálutazás?:$
2010. júl. 3. 12:03
 16/37 anonim ***** válasza:
87%
Testen kívüli élmény.Kilépsz a fizikai testből.Van olyan elmélet is,ami szerint nem a lélek lép ki ilyenkor,hanem létre jön egy mentális test és azáltal történik az asztrálutazás.De bárhogy is van,az élmény valós,nem álom,nem hallucináció.
2010. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
21:01 :O Ez tényleg hihetetlen,hogy veled is ugyanez történt meg :S És nagyon félelmetes... :S
2010. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Utolsó: Én bele se merek gondolni...

Utolsó előtti: Köszönöm, így már értem:)

2010. júl. 3. 12:32
 19/37 anonim ***** válasza:
90%

21:02-es vagyok.Kérdező,arra voltál kíváncsi,hogyan jövök rá,hogy az élmény nem valós?Hát,sokszor becsapott az élmény engem is.De aztán sok hasonló élménybeszámolót olvastam és azokból sokat tanultam.Megjegyeztem azokat a külömbségeket,amikből rá lehet arra jönni,hogy mi is történik és egy idő után elértem azt,hogy általában időben rájöttem arra,hogy testen kívüli élményem van.És kihasználtam az alkalmat egy kis kísérletezésre.Egy példa:

Kora hajnalban arra ébredtem,hogy nem tudok megmozdulni,szokás szerint megijedtem és felakartam kapcsoni a lámpát,de hiába kapcsolgattam,nem világított.És akkor leesett,hogy ez csak alvásparalízis.Nosza,itt a jó alkalom egy kis asztrálutazáshoz!És már ott is álltam a szoba közepén.Nagyon könnyűnek éreztem magam ,szinte lebegtem a levegőben.De éreztem,hogy gyorsan gyengülök.Kétségbeesetten törtem a fejem,hogy mivel tudnám magamnak bizonyítani,hogy ez tényleg nem a valóság?És akkor megakadt a tekintetem a tükrön.Eszembe jutott,hogy régebben már tervbe vettem,hogy kilépés során belenézek majd a tükörbe."odalebegtem" a tükör elé.És...a szobán kívül semmi más nem látszott benne,pedig ott álltam előtte.Egész közel álltam hozzá és akkor kezdett kirajzolódni valami ködös alak,de ekkor hirtelen újra az ágyamban találtam magam.Meg is lepődtem,hogy olyan hirtelen visszakerültem,de csoda jó kis tapasztalat volt.

De olyan is előfordult sokszor,hogy csak az alvásparalizisíg jutotam el,más érdekesség nem történt.

2010. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Ez érdekes:)

De valamit nem értek...

Ha az embernek alvásparalízise van, nem tud mozogni. Akkor hogy álltál fel, kapcsoltad a villanyt, stb?

(nagyon érdekel:$)

2010. júl. 3. 18:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!