Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha már ötödjére a...

Mit jelent ha már ötödjére a szerelmemmel álmodok?

Figyelt kérdés
Va egy fiú aki nagyon tetszik,és az utóbbi két hétbe nagyon sokat álmodtam vele. DE volt már olyan is amikor álmomba összejötünk. De volt olyan is amikor egy másik lánnyal járt az álmomba.Miért van ez?Nem merek vele nagyon sokat beszélni,és nem is ismerjük egymást,de én nagyon szeretem.
2010. jún. 27. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy soha nem lesz köztetek semmi, mert álmodba teljesült be.
2010. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az álom meg a valóság két külön és távolálló dolog. Ne keverjük össze!
2010. jún. 27. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy folyton ő jár az eszedben, és ez az álmaidban is tükröződik. A tudatalattid is folyton vele foglalkozik :)
2010. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm a választ. Nagyon tetszik, és szerintem én is neki voltak már jelek de sajnos nem túl sokat tudok még róla.
2010. jún. 27. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló egy hatalmas baromságot írt! Én is álmodtam már ilyeneket és mind beteljesült! Nyílván nem úgy mint álmomban, de beteljesült.. Szóval, nyugi, attól, hogy álmodsz róla, még összejöhettek, de ehhez tenned is kell érte. És amúgy saját apasztalat alapján is azért álmodsz vele, mert szereted, ezért állandóan körülötte jár az eszed és a tudatalattid.
2010. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!