Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton a volt...

Miért álmodom folyton a volt szerelmemmel?

Figyelt kérdés
Ő volt az első szerelmem. Most van barátom. Nem értem,hogy miért álmodom vele. Valamikor menekülök előle álmomban valamikor csókolózunk. Nagyon szélsőséges és változékony ez.Néha pedig gy érzem,hogy csodálatos az egész. Pedig szeretem a barátom.
2011. jún. 4. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első szerelem meghatározó az életben, ez úgy jobban megmarad az emberben, mint a többi szerintem. De az is lehet, hogy még mindig nem vagy rajta teljesen túl, tisztázd ezt a dolgot magadban.
2011. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1.Lehet hogy még érzel iránta valamit, és ezért álmodsz annyit róla!


2.Úgy hallottam, amikor alszunk, az agyunk feldolgozza az eddig megtörtént dolgokat, és álmunkban látunk belőle egy keveset.Lehet, hogy az agyad még nem dolgozott fel eddig mindent róla, és ezért álmodsz vele.(Biztos csókolóztatok, vagy veszekedtetek)

2011. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még kötődsz hozzá velem is ez van és most vele akarok összejönni
2011. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előzőeket kiegészítve annyi, hogy nem feltétlenül az első szerelmed, mint személy az, ami fontos, hanem az, amit ő képviselt Neked. De biztos, hogy zavaró lehet.
2011. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos zavaró nagyon,mert már nem akarok rá gondolni,hanem a mostani kapcsolatomra szeretnék koncentrálni.
2011. jún. 5. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:

dettó

:(

2011. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!