Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy még évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még évek múltán is fáj ha egy szerelmemmel álmodom?

Figyelt kérdés

Többször volt már ilyen és borzalmas érzés mikor fel ébredem,hogy nem így van,pedig már évek óta férjem van és egy pici gyerekem.Imádom őket,mégsem tudom túltenni magamat ezen.Azóta annak az illetőnek is családja van,messze is lakunk egymástól,évek óta nem beszéltünk..Miért van ez,jó lenne már kiheverni.Mit tegyek,hogy ne fájjon.


Egyébként nem jártunk együtt,szerelem volt a javából ,egymás mellett éltünk,de mindenkinek volt akkor kapcsolata.Rossz helyen,rossz időben találkoztunk.:(:(


2009. márc. 19. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is álmodom a régi szerelmekkel néha néha :)


Ezt szerintem nem lehet kitörölni..én se tudom irányítani :)


inkább fogd fel úgy.. hogy álmaidban együtt vagytok..és hogy soha rosszabb álmom ne legyen :)

2009. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj annyira sajnallak:( en is igy vagyok bizony rossz felebredni, hogy nincs, nekem ugyan nincs meg csaladom de igy is rossz. Csak azt tudom tanacsolni, hogy ilyenkor mindig az jusson eszedbe h egy szereto csalad vesz korul, mert biztos vagyok benne hogy oket nem cserelned le senkivel es, hogy milyen szerencses vagy mert vannak:)
2009. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a bíztatást:)Igen nagyon szerető családom van és azt mondhatom jó férjem,sokaknak nem adatik ez meg.Azzal a férfival akiről álmodtam úgy gondolom ha a sors akarta volna össze jöhettünk volna mert egy kollégiumban laktunk 1 évig de mégsem lett semmi.De még mindig fáj ha rá gondolok,szerettem őt.
2009. márc. 19. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!