Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt?

Miért álmodhattam ezt?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy világvége jellegű vihar támad a semmiből, mellém csap a villám, és én tehetetlenül várom, hogy talán most meg fogok halni.

Egy darabig csak vakító fényességet látok, mint amikor valaki belenéz a napba, és azon jár az agyam, hogy mi történik most velem. A vihar lassan elmegy ugy ahogy jött, és visszajön a látásom. Felállok az udvar hátsó részében, ahol ez az egész elért, és a szomszéd házak felé nézek, hogy ezt vajon, még ki élte át velem együtt.

De egy árva lelket sem láttam odakint. Jár az agyam, hogy mi volt ez, közben bemegyek a házba, (már inkább van este, mint estefelé) lefgekszem, és arra gondolok, hogy ez csak velem történhetett most? Mert ahogy bejövök csendben, a családtagok alszanak mint a bunda, mintha semmit sem vettek volna ebből észre. Még mindíg jár az agyam, nem tudom mit is gondoljak, az ágyba lefeküdtem,(na eddig tart az álom) utána kinyílt a szemem. S az ágyban fekve töprengtem,(már felébredve)hogy én tényleg most jöttem be kintről az élmény után az ágyba, vagy csak itt álmodtam?


Nagyon tiszta álom volt, még pár napig a hatása alatt voltam az élménynek, mint amikor egy filmet sokáig nem tudsz elfelejteni, ami mélyen megérint.


2010. jún. 3. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress hipnotizőrt. Talán a szerződésszegő szürkék voltak ismét akcióban.
2010. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat foglalkozol a világvégével,egyébként csak álmodtad az egészet.
2010. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem foglalkoztat különösebben.
2010. jún. 4. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!