Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt? Szerint...

Miért álmodhattam ezt? Szerintetek tudatalatti, vagy üzenet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (merr férfinek még épp nem nevezném a 21 éves dinka fejével:)), gyerekkori ismerősök,barátok voltunk, aztán kialakult egy szép kis plátói szerelem,amit ő olykor-olykor viszonzott is.Ennek már 7 éve, azóta elfelejtettem,bár nem tagadom,hogy főleg a kapcsolataim halálos ágyánál gyakran eszembe jut és pár napra feléled az a vágy.


Most viszont semmi ilyesmiről nem volt szó.Sosem álmodtam még vele, ma viszont volt egy furcsa álmom ( nem gondoltam rá többször,hogy direkt álmodjak vele), ami szerintem azt jelenti,hogy egy részem még mindig akarja őt, de azért írtam ki,hogy ti elfogulatlanként jobbat tudjatok mondani:)


A történet annyi volt csupán,hogy nagymamámnál voltam (egyébként egy kertvárosban élnek,szinte szomszédok) és boldogan meséltem neki,hogy férjhez megyek, már az esküvői ruhám is rajtam volt,majd ahogy mentem haza láttam,hogy ott ül az a fiú egy régi közös barátunkkal és kártyáznak. Beszélgettem velük,majd eljöttem.Ezután jött egy újabb kép, a férjemmel,gondolom akkor esküdhettünk,mert a ruha még rajtam volt,ott volt ez a fiú, éreztem rajta,hogy nincs esélyem nála, majd hozzábújtam a férjemhez és kiderült,hogy ő az.


Milyen hülyeséget játszik velem az agyam?Olyan rosszul esett, a kedvem is elment a mai naptól:S Szerintetem mit jelenthet ez az álom?Azt amire gondoltam?


2010. máj. 31. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen azt olvasom ki az álmodból, hogy valójában erre a fiúra vágysz legbelül.
2010. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erre én is rájöttem,de kell,hogy legyen más jelentése is :S
2010. máj. 31. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy valamilyen okból visszavágysz a múltba. Tehát mai életedben kell keresned a gubancot. Talán kissé unalmassá vált házasságod? Több figyelmességet és megértést várnál férjedtől? Lehet, csírázik valami, ami a későbbiekben komoly gondot okozhatna, tehát érdemes résen lenni és megkeresni a megoldást, amikor még kicsi a baj. Minden házasság el tud kissé laposodni, de minden ellaposodásban mindkét fél ludas, és mindketten felelősek érte. A menyasszonyi ruha is erre a területre utal, szerintem, családi életetekre. Legyél leleményes, találd meg, mi jó nektek, mi hozna újat, mi okozhat izgalmat. Tudattalanod talán arra utal, hogy most kell mentő akcióba fogni, amikor még nem késő. S azt is mondja természetesen, hogy férjed unalma is benne van az ügyben. Legyél szexisebb, hódítsd meg újra, és igényeld, hogy hódítgasson Tégedet ő is.
2010. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De hát nem vagyok férjnél:D


22 vagyok, férjtelen, jelenleg párkapcsolatban nem élő lány,aki szeretné még élvezni az életet és lediplomázni...

2010. jún. 1. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nahát, álmodat nagyon félreértettem. Nem hiába mondják, hogy álmot értelmezni csak az álomgazda életének ismeretében lehet. Itt persze ilyesmiről szó sincs, névtelenek és ismeretlenek vagyunk egymásnak. Ezért írom mindig, hogy talán, és esetleg. Amit elmondtál magadról ennek fényében azt tudom hitelen mondani, hogy talán érdemes lenne sok-sok kérdést feltenni magadnak, hogy aggaszt-e valami? Létezik-e valami, amitől tartasz? Miért van mindig más az álomban, mint ami várható? Sok sikert kívánok és nagyon szép életet!
2010. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!