Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmaim?

Mit jelentenek ezek az álmaim?

Figyelt kérdés

1. Álom

Álmomban egy réten ültem, amit egy erdő zárt körül. Éjszaka volt, és én az eget bámultam. Hirtelen halk mancsok lépteit hallotam, nagyon megijedtem, aztán az erdő felé néztem és egy óriási fekete farkas jött elő. És amint megláttam már nem féltem, mert tudtam, hogy nem fog bántani. A farkas tőlem egy ötméterre leült a fűbe, és engem bámult. Nagy ezüst színű szemei voltak. Aztán egy csillag lehullott az égről. Majd felébredtem.


2.Álom

Itt egy sötét szobában voltam, és egy közeledő árnyékot láttam, akinek a kezében kés volt és izzó ónixfényű szemei. Aztán megláttam az ezüst szempárt,majd a farkasom ráugrott az emberre, aki véleményem szerint engem akart megölni. És felébredtem.


3.Álom

Egy erdőben voltam, és egy farönkön ültem. Tudtam , hogy elfog jönni. És megjelent. megint leült tölem ötméterre és egymást néztük. Igazából az egész álmom erröl szólt. Csak némán ültem és néztem, ő pedig viszont engem bámult


4. Álom

A kertünkben ültem a füvön és egy könyvet olvastam amikor megint megjelent. DE most közel jött egészen közel. Felé nyúltam a kezemmel hogy megérinthessen a bundáját, finom fenyő illatú volt, amint hozzáértem ö egyszerüen eltünt.



Én ezt nem birom tovább... Mit jelent ha állandóan ŐT látoM???? kérlek segitsen valaki.!!!! Ja és bocsánatot kérek a helyesírási hibákért, de annyira ideges vagyok már, hogy nem birok figyelni! ( idegességem nem csak az álom miatt van...)


2010. máj. 28. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:29


Nekem is ez ugrott be egyből, hogy alkonyat :D

nem vagy te kicsit alkonyat függő? :D olvastad a könyvet, vagy láttad a filmet? ha igen, lehet tudatalatt ezt dolgozod fel, és képzeled magad Bella helyébe. :D


ha nem, akkor:

FARKAS - Kedvetlenség. Fehér farkas: új ismerőseid csalódást okoznak. Szelíd farkas: megbékélés, beletörődés. Támadó, vicsorgó farkas: lázadozás. Farkas, ami kosarat, csomagot visz: nagyon keserű gond, amitől lassan megszabadulsz. Ruhába öltözött farkas, felnőtt álomban: keserves csalódás, fájdalom, ami lassan, de biztosan elmúlik; baj, amiből kifelé tartasz.


amúgy lehet abban is valami, hogy az őrangyalod. és igen, normális dolog. az álom olyan világ, ahol az agyunkat meg tudjuk fejteni, elfolytott vágyainkkal foglalkozhatunk.

2010. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már az álmos könyveket. Az álmok mindenkinek mást jelentenek. Minden embernek megvan a saját szimbólumrendszere amivel álmodik.
2010. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Írtam már, hogy nem is olvastam és nem is néztem még meg az alkonyatot!

De ha mindenkinek más szimbólumrendszere van, akkor honnan tudjam, hogy mit jelent nálam a farkas?


talán segít ha leírom, hogy milyen volt:

-nagy, ébenfekete bunda aminek finom pézsma és fenyőillata van

- gyönyörű ezüst színű szemek, amik olyan értelmesek voltak, mintha egy emberé lennének

- nagyobb volt mit egy átlagos farkas

- köddé tud válni!!!!

2010. máj. 28. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!