Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek múlt heti álmaim?

Mit jelentenek múlt heti álmaim?

Figyelt kérdés

- gyerekkori ellenséggel álmodni (még mindig irtózom tőle, egy lány)

- egy majdnem baráttal álmodni (boyfriend)

- bezártam egy sünit a szobámba, mire legközelebb ajtót nyitottam cápává változott


2010. aug. 16. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

ahh :S régóta fejtek álmokat, néha csak hobbiból, de nagyon zavar, hogy az emberek mindenben jeleket akarnak látni... Ezeknek nincs fontos szerepük :D Igen, persze, van rá esély, hogy van normális jelentése, és lehet, hogy jelent valamit. De ha nem tudod mihez kötni, akkor SEMMIT nem jelent. Az álomfejtő könyvek is hülyeségek, mert csak általánosítások! Egy embernek önmagának, vagy egy hozzá értő személynek kell megfejtenie, mit jelent az álom, mert az álmok rejtett jeleket hordoznak, de CSAK az ADOTT személyről és annak életéről, másról NEM!

És kérlek, ne próbáljatok mindig olyanokat kitalálni, amik az álmoskönyvekben le vannak írva. Egy-egy kép az álomban nem köthető más dolgokhoz, tehát egy gyerekkori ellenség nem köthető mondjuk ahhoz, hogy pár napig az anyagi helyzeted romlik. Nem. Ezek nem ilyen üzenetek.

2010. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy csak viccből írtam ki, mert én pont ugyanezt gondolom, de a sok esztelen, aki lépten-nyomon kiír valami "mit jelent az álmom" kérdést, sajnos nem téved ide. Ezek valós álmok (vagyis tényékeg ezeket álmodtam), ds tudom is a jelentésüket. És azok, akik kiírnak mindenfélét is tudnák, ha kicsit magukba fordulnának.
2010. aug. 16. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a gyermekkori ellenségedről álmodsz, valamit szimbolizálhat, mondjuk hogy nem tudtad feldolgozni, a sérelmed, de az álomban ellenséggel találkozni, mindig jó barátokat jelez.


Sündisznó: van egy gonosz irigyünk.

cápa: Valaki megpróbál minket valami alattomosra rászedni.

A másodikat nem értettem, de remélem valamennyit tudtam segíteni.

:)

2010. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy normális

Fura álmaid vannak!!

Számomra az álmok nem minden esetben jelentenek valamit...

2010. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem. Egyébként, már írtam, hogy viccből írtam ki. A sünnek tudom a jelentését, de nem az, amit a második írt, és nem sünDISZNÓ.
2010. aug. 21. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!