Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az álmaim?

Mit jelentenek az álmaim?

Figyelt kérdés

Két leggyakoribb álmom szokott lenni. Ezek nem rémálmok csak nagyon kellemetlenek.


1. Olyan mindha jönne a világ vége, vagy csak valami nagyon rosz, mindenki fut el, de én nem birok futni.. vissza jönnek értem, próbálnak segítteni, de csak szóval, hogy nyújtsd a kezed stb... de én nem tudom mert olyan mindha 100 tonnás lennék és húzna magáshoz a föld, mire már csak a földön fekszek. A többiek elfutnak és mire meghalnák felébredek.


2. Ez majdnem az összes álmomban előfordul.. Nyilvános helyen vagyok, és pl elmegyek vécére, de a vécének nincsenek falai, és sok ember néz engem... vagy ugyan ez a szituáció csak meztelen vagyok :S


Ezek mit jelentenek? És mit tegyek ellene? :S Nem akarok már több ilyen álmot :/


15/L


2010. júl. 31. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Meztelenség

. Jelenthet nyitottságot vagy szégyent. A nyitottsághoz megfelelõ társ kell (különben szégyenülés lehet a vége). A szégyent csak megfelelõ társ változtathatja nyitottsággá. Ritkán van szexuális jelentése. Astrampsychos. Meztelenül ülni: elveszti vagyonát. Cayce. 1. Felfedni valamit, amit rejteni kellett volna. 2. Sebezhetõség, tehetetlenség.

2010. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
megtanulnod, hogy az minTha...
2010. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
visszajönnek egybe, és segíteni 1t. valamint nem meghalnák, hanem meghalnék...
2010. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az a gond hogy felsz az almaidtol es folyton ezen ragod magad, nekem sokkal rosszabbaim voltak, teljesen rezgett a fejem mintha vmi belem maszott volna + testem is, egyszer almonba aztan mikor felebredtem (de tenyleg) akor is remegtem de nem a felelmtol, ez parszor megtortent mikor zaklatott voltam es mind filozofaltam (vilagegyetem, vilagvege, halal...)de miutan ezeket abbahagytam , elmultak az ilyen almok....+ az volt meg erdekes ebben az "alokban" hogy nem tudtam kontrolalni magam es mas almoknal ha nem tetszik feltudok ebredni, (tudok parancsolni nekik :P) es ennel csak akkor mult el ha azt mondtam:- Istenem
2010. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elozo: probalj nyugodt lenni, es teljesen kiuriteni az agyad, de ugy hogy ne felj, remelem segitettem amugy 12 eves vagyok:P
2010. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a 20:53-nak és a 23:55-nek :)

és azok a hibák azért voltak mert Szlovákiában élek, és Szlovák suliba is járok. Igaz hogy magyar az anyanyelvem de helyesírást nem tanultam. Csak hallásról tudok enyit...

2010. aug. 3. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!