Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelentenek az álmaim?

Mit jelentenek az álmaim?

Figyelt kérdés

Van egy párom akivel együtt élek,van egy kisfiam is!Boldog vagyok és imádom öket!Mégis másról álmodok.Elkezdtem 3hónapja egy uj munka helyen dolgozni!Ott van egy nálam 10évvel idössebb férfi és ugy egész jól elbeszélgetünk de eszembe se jut más vele kapcsolatban.De mindig róla álmodok már 2hónapja.Mindig azt hogy megcsókolna és én is hajolok felé de aztán felkelek.egyszer sikerült végig álmodni a csókik.Mindig más a helyszin és mindig van ott valaki akit vagy ismerek vagy nem.Nem szoktam vele hü de sokat beszélgetni hogy azért álmodjak róla tehát nem értem.Senki nem beszélt rólunk ilyenekt hogy azért legyen és ö se nyomul rám(van párja meg gyerek).Tehát nem értem.Sőt ugy egyébként eszembe se jut az illető csak amikor már sokat álmodtam róla azóta jut eszembe este lefekvés elött hogy na megint róla fogok álmodni!Bocsi ha érthetetlenül irtam volna.Nem igazán tudok most fogalmazni!

Köszi az értelmes válaszokat!


2010. máj. 28. 22:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja egyébként 19éves nő vagyok!
2010. máj. 28. 22:41
 2/2 anonim válasza:

(31 férfi)

Szerintem egyrészt ne aggódj, mivel nagyon fiatal vagy, ezért tesztel az élet:) A vágy nem biztos hogy az idősebb embernek szól, lehet inkább van egy kis túlzott nyugodtság a kapcsolatodban, van elég időtök 2-en lenni a pároddal. Kicsit kapcsolódjatok ki lehet ennyi elég, gyerek a mamához (ha lehet), és egy hétvége valahol, lazulás, és sex:)

2010. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!