Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmaim?

Mit jelentenek ezek az álmaim?

Figyelt kérdés

1. Álom

Álmomban egy réten ültem, amit egy erdő zárt körül. Éjszaka volt, és én az eget bámultam. Hirtelen halk mancsok lépteit hallotam, nagyon megijedtem, aztán az erdő felé néztem és egy óriási fekete farkas jött elő. És amint megláttam már nem féltem, mert tudtam, hogy nem fog bántani. A farkas tőlem egy ötméterre leült a fűbe, és engem bámult. Nagy ezüst színű szemei voltak. Aztán egy csillag lehullott az égről. Majd felébredtem.


2.Álom

Itt egy sötét szobában voltam, és egy közeledő árnyékot láttam, akinek a kezében kés volt és izzó ónixfényű szemei. Aztán megláttam az ezüst szempárt,majd a farkasom ráugrott az emberre, aki véleményem szerint engem akart megölni. És felébredtem.


3.Álom

Egy erdőben voltam, és egy farönkön ültem. Tudtam , hogy elfog jönni. És megjelent. megint leült tölem ötméterre és egymást néztük. Igazából az egész álmom erröl szólt. Csak némán ültem és néztem, ő pedig viszont engem bámult


4. Álom

A kertünkben ültem a füvön és egy könyvet olvastam amikor megint megjelent. DE most közel jött egészen közel. Felé nyúltam a kezemmel hogy megérinthessen a bundáját, finom fenyő illatú volt, amint hozzáértem ö egyszerüen eltünt.



Én ezt nem birom tovább... Mit jelent ha állandóan ŐT látoM???? kérlek segitsen valaki.!!!! Ja és bocsánatot kérek a helyesírási hibákért, de annyira ideges vagyok már, hogy nem birok figyelni! ( idegességem nem csak az álom miatt van...)


2010. máj. 28. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem van egy védőangyalod, vagy védőszellemet, aki ez esetben farkas formát öltött, vagy egy nagy erejű mágikus lény oltalmában állsz. Ne aggódj és ne félj, fentről vigyáznak rád!

28/F

2010. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
17%
.
2010. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha álmodban nem félsz tőle, és nem is bánt akkor nem jelenthet rosszat.

Ha álmodban nem félsz tőle, de egyébként éberen úgy gondolod hogy félelmetes volt, azt is jelentheti, hogy a való életben nem félsz valami olyan dologtól amitől félned kellene. És mivel nem félsz tőle nem is bánt.

De az is lehet, hogy tényleg van valami őrangyalod,és így jelez neked.

2010. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: DE ha annyira vigyáz rám akkor miért nem érinthetem meg? És mért pont farkas?
2010. máj. 28. 15:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Ismered az Alkonyatot?:D

Szerintem attól is lehet hogy sokat beszélsz róla/gondolsz rá:D

Nekem is volt már ilyesmi hogy filmmel/ könyvvel nagyon hasonlót álmodtam:D

2010. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Álmomban nem félek tőle, sak éberen gondolom úgy, hogy ez kissé furcsa. De amikor esteledni kezd már aliog várom, hogy elaludjak, mert szeretném öt ujra látni... Ez normális??? azthiszem kezdek begolyozni...
2010. máj. 28. 15:30
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem különösebben szeretem. az alkonyatot Nem is olvastam, nem is néztem . Asszem egy lányról szol aki beleszeret egy vámpirba ugye?
2010. máj. 28. 15:32
 8/13 anonim ***** válasza:
első hozzászóló vagyok. Az őrangyalok nem szeretik, ha megérintik őket, a farkas jelentheti az erőt és a szabadságot is. Sámánok boszorkányok is képesek farkassá változni.
2010. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy egy gonosz banya mg akar ölni? Akkkor miért mentett meg a késes pasitól?
2010. máj. 28. 15:36
 10/13 anonim ***** válasza:
nem minden boszorkány gonosz, valamiért valaki segít neked........
2010. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!