Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Néger voltam és menekültem!...

Néger voltam és menekültem! Lehet jelentése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves lány vagyok, és azt álmodtam, hogy középkorú, csúnya arcú néger férfi voltam, elszöktem valahonnan és üldöztek! Dzsungelen, krokodilos folyón, meg csapdákon át (hurok, háló, nyilak, stb) rohantam egy másik feketével meg egy fehér emberrel, miközben egy csomó fehér ember (+az anyám és az indián apám(?) is) üldözött. Sikerült kicsit lehagyni őket, és megpihentünk egy kanapén a dzsungelben, ami olyan volt, mint a régi nappalink kanapéja (mielőtt a szüleim szétköltöztek, és én is elköltöztem). Azután nagyon kellett pisilnem, mikor leültünk a kanapén, ezért a folyó túlpartjára himbálóztam egy liánon, és egy faházban egy tányérba pisiltem, mert nem volt WC

és ott egy ember el akart fogni. Egy fehér ruhás, gonosz fehér ember volt.

Megint menekülnünk kellett, ezért kukoricán meg erdőkön át futottunk.

Aztán, mintha egy filmet láttam volna, láttam ahogy a fehérek bele akarnak lőni mindenbe, erdőbe, kukoricatáblába, amiben elbújhattunk.

Ezután felébredtem.


Szerintetek lehet jelentése? Ha igen, akkor micsoda?



2016. máj. 20. 09:44
 1/5 anonim válasza:
22%
Sokvolt a kábszi.
2016. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Józan voltam. :D

Felébredtem korán, aztán visszafeküdtem aludni, azután álmodtam ezt. :)

2016. máj. 20. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
haha ez nagyon érdekes.mennyire foglalkoztatott afrika,a rabszolgatartás és a gyarmatosítás?
2016. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Afrikát szeretem, de a többi nem foglalkoztat. :)
2016. máj. 20. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Sznup Dóg akarom lenni ,bruh!
2016. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!