Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy furták a...

Azt álmodtam hogy furták a fogam és éreztem a fájdalmat ennek van valami jelentése?

Figyelt kérdés
Ha lehet normális válaszokat várok pl nem ilyeneket ...fogorvoshoz kellene mened,ez csak egy álom stb...

2016. ápr. 24. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A fog egy eléggé összetett szimbólum, sok mindent jelenthet, attól függ, melyik tulajdonságára összpontosítunk.

Fogaink gyerekkorunkban kezdenek nőni, és azért életünk nagy részében ,,hordjuk őket". Egy egészséges fog stabilan áll a helyén, a gyökere erősen tartja őt a szánkban. Nem egy olyan dolog, amitől könnyen megválhatunk, hanem viszonylag egy tartós, becses tárgy, amire vigyázni kell.

Nincs is annál rosszabb, ha valakinek a foga kezd tönkremenni, mert az az életben soha többé nem lesz teljesen egészséges, és sajnos nem nő ki másik se a helyére.


Szóval. Ha foggal álmodsz, akkor valami olyan dologra utalhat az életedben, ami számodra fontos, mint a fogad. Egy olyan dolog, aminek fájna az elvesztése, talán egy megszokott, régi, hozzád nőtt valami lehet.

Mivel az álombéli fogadat fúrták, és fájt is, ezért esetleg egy olyan helyzetbe kerültél, ahol valami stabil dolog megingott az életedben, vagy valami biztosnak hitt esemény nem úgy következett be, vagy attól félsz, hogy nem úgy fog bekövetkezni, ahogy te várod.

De azt, hogy pontosan miről is van szó, azt neked kéne kiderítened.

2016. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2016. ápr. 25. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!