Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az oka/jelentese az...

Mi lehet az oka/jelentese az almomnak?

Figyelt kérdés

Azt almodtam,hogy a kiskutyamat elrabolta egy gonosz ember ...Este volt ,sotet es csapkodtak a bejarati ajtot ...vegul kinyilt az ajto es egy macska volt azt ..o volt a gonosz..egy csontig sovanyodott kiscica ..megsajnaltam.befogadtam. simogattam akkor lattam mennyire vekony..a bore teljesen rasimult a csontjaira ,csak a vastag feher bundaja miatt nem latszott...es kiderult h azert rabolta el kokuszt mert feltekeny volt ra mert vele senki sem foglalkozott senki nem torodott vele ..es annyira megszerettem hogy kokuszra ,a kiskutyamra mar nem is emlekeztem :(



a helyesirasert elnezest,siettem

19L


2016. ápr. 19. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az álmainkban megjelenő gonosz általában a saját félelmeink megtestesülése. Ebből úgy tűnik, te magad vagy a sovány kiscica, akivel nem törődnek eleget, és tudat alatt attól félsz, hogy emiatt egyszer majd valami rosszat teszel.
2016. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak valóban igaza volt: félelem, még meg attól, hogy elveszítesz igazi barátokat. A kutya ugyanis barátokat jelképez, a macska viszont egyfajta hamisságot. Ha a cicát csontsoványnak látod,és megsajnálod, jelzi azt, hogy lehet valaki a környezetedben , aki a barátodnak mutatja magát, sőt néha szereti is sajnáltatni magát, valójában viszont csak azért teszi ezt, hogy kihasználjon és kisajátítson. Vigyázz az ilyen emberekkel!
2016. ápr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!