Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kell hogy legyen ennek az...

Kell hogy legyen ennek az álmomnak jelentése. De mi?

Figyelt kérdés

Egy temetőt láttam álmomban a sír kövek hó fehérek voltak be lepte az egész temetőt a virágok és fák de a rózsaszín virágokkal voltak be borítva gyönyörű volt az egész! A temető mellett volt egy kis föld út ami lefelé vitt az autónkat láttam lefelé gurulni, majdnem bele is gurult egy tóba, de aztán ki kerülte.


Annyira meg fogott ez az álom, és azért még hozzá mert nagyon szép virágok és virágos fák pompáztak benne olyan volt mint a mennyország.

Szerinted mit jelent? Ha kérhetem normális választ írj. Köszönöm.


2016. jan. 5. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Miért kell?
2016. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Ébrenlét alatt a külvilág ingerei tudatunk kognitív részére hatnak. Az új információk feldolgozása, rendszerezése csak úgy válik lehetségessé, ha agyunk ismét befogadóképes lesz.


Az álomlátásos alvás szerepe a kognitív részének visszarendeződésében keresendő. Ilyenkor dolgozzuk fel a miket ért érzelmi hatások és értelemmel bíró információk jelentős részét. A regenerálódás után agyunk kognitív rész ismét felvevőképes lesz.

2016. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hamika12 válasza:
Az előttem írónak igaza van le egyszerűsítve anyít mondott hogy így dolgozod fel ami eddig történt veled. De ha gondolod és értelmet szeretnél kapni az álmodnak akkor én ugy gondolom hogy a temető az valaminek a égét jelenti ,(nem halált jelent(ha fogat vagy kutyát látsz az álmodban ami ugy csunya is,vagy lovat az jelent halált.)A viirágok és a szép táj aszt jelenti hogy ami elkezdödik veled valami uj a régiböl ami elmult.A kocsi majd nem a vízbe ment gurlt ez szerintem kb anyít tesz hogy ami ugymond visz elöre ösztön érzés vagy hasonlo az akaratlanul rosz hejzetbe hoz de ugyan az a dolog ami rosz hejzetbe sodort az ki is huz a pácból...halgas a megérzéseide.;) (bocs a helyes írási hibákért )
2016. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!