Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a jelentése az álmomnak?

Mi a jelentése az álmomnak?

Figyelt kérdés

A múlt éjszaka azt álmodtam, hogy egy általam ismert és nagyon kedvelt (talán jobban is kedvelt, mint barát) férfival találkozunk egy lakótelepen és elutazunk. Azt nem tudom, hogy mi volt a cél de először buszra szálltunk és csak mentünk a nagy semmibe utána pedig gondolával akartunk eljutni Kínába meg ilyesmi. Elég fura volt. A végén összetalálkoztunk egy általam ismeretlen nővel aki velünk tartott. A gondolánkat megtámadta egy bálna szerű cápa (?) és ő (a fiú) meg akart minket menteni és a bálnacápa berántotta a vízbe.

Bevallom, van egy elég hosszú ideje tartó kapcsolatom és neki is már lassan 5 éve tartó kapcsolata van de biztos forrásból tudom, hogy alaposan félre kacsingatnak...és ugyebár velem is flörtölget ezért is tetszett meg. Ha buliba összetalálkozunk, rendszeresen engem néz, ha odanézek rám mosolyog, elköszönéskor ki nem hagyná a puszit...

Azért álmodtam vele, mert annyira beleköltözött a fejembe a mosolya (mert az álmomban is folyton mosolygott), vagy ennek tényleg van valami mélyebbre ható jelentése?



2014. ápr. 22. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

a gondola az együtt tartó közös út egy szorosabb kapcsolatra való vágyást jelent

a barát mint biztonság aki támogathat ellenben a cápa miatt tudat alatt tudod hogy ha veled lenne akkor is nagy a valószínűsége hogy megcsalna tehát ez az álom egy vágyat testesít meg ami csupán rövid ideig tartana ki

Dr. Kolvaszics György

2014. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Berántotta a vízbe, de nem ölte meg, nem? Illetve nem láttad, mi lett vele, nem? Az ismeretlen nő milyen volt? Nem hasonlított rád valamiben, valami fontosban? Nem volt olyan esetleg, amilyen lennél valamilyen helyzetben, vagy amilyen szeretnél lenni valamilyen szempontból?
2014. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A nő egyáltalán nem hasonlított rám és nem is szeretnék rá hasonlítani. És valóban csak berántotta de nem tudom, hogy utána mi történt vele mert magából az álomból is kilépett.
2014. ápr. 23. 23:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kívánod a pasit, de félsz attól, aki lennél mellette, akivé válhatnál mellette, sőt azt feltételezed, olyanná lennél, amilyen nem szeretnél lenni. Ezért igyekszel elvetni annak az ötletét, hogy legyen valami köztetek, de teljesen azért még nem mondtál le róla. Szerintem ezt jelenti az álom.
2014. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!