Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a jelentése ennek az álomnak?

Mi a jelentése ennek az álomnak?

Figyelt kérdés
Szóval az elején nagyon nagy vihar volt(tornádó meg ilyenek),utána valami bulin találtam magam hirtelen és(mint a valóságban)gyűjtöttem a bátorságot hogy elmondjam szemtől szembe a lánynak hogy tetszik nekem.Rettentően gáznak éreztem magamat,nem mertem megtenni.A lány átváltozott egy kislánnyá és azon gondolkodtam hogy így is kell e nekem.Majd visszaváltozott,ott úgy döntöttem hogy igen.(a valóságban már több hónapjam gyűjtöm a bátorságot hogy felhozzam neki ezt a témát,már figyelni sem tudok semmire,folyton ő jár a fejemben.Sajnos ittasan ugye beszédesebb az ember így már jó sokan tudják,ő is tudja elvileg,de ő még nem hozta fel ezt a témát,szoktunk beszélni,de nem erről)Ez az álom jelenthet valamit vagy nem?16f

2016. ápr. 9. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A vihar a benned lévő vihart jelképezi, ami nem jó, mert a vihar pusztít és elvihet is valamit. A buli egy tipikus helyszín, ahol a fiatalok becsajoznak.

Az álom azt jelenti, hogy a kislányból nagylány lesz, aztán menyasszony, de lehet, hogy nem a tiéd. A vihar (egy másik férfi) elviszi.

2016. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!