Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet jelentése ennek az...

Lehet jelentése ennek az álomnak? Nem értem.

Figyelt kérdés

Elég ritkán szoktam álmodni, ha meg álmodom, az is totális hülyeség. De emellett nem nagyon bírok elmenni.


Előtörténetről annyit, hogy volt egy fiú, akivel nagyon sokat beszélgettem még úgy fél éve, és azt hittem több is lesz a dologból, már az alapján ahogy beszélt velem. Személyesen nem láttam, soha. Sok közös ismerősünk volt, köztük a legjobb barátaim, csak messze lakott, pedig már terveztük, hogy találkozunk. Mindegy. Azután csak így random benyögte, hogy összejött egy lánnyal, én pedig nem tudtam ezt hova tenni, mert ezt vártam volna a legkevésbé. Átbaszva éreztem magam és nem volt kedvem úgy tenni mintha ez így nekem okés lenne, szóval megpróbáltam vele tisztázni a dolgot, aztán végül megszakítottam vele a kapcsolatot.


A fura az, hogy amikor néha eszembe jut ez az emberke, akkor is a jó élményeinkre meg beszélgetéseinkre gondolok, és röhögök. Mert nagyon jóban voltunk. Persze van bennem egy kis adag "b*zd meg" iránta, de igazából az csak másodlagos.

Egy ideje kiderült, hogy valószínűleg a közeljövőben találkozni fogunk, mivel lesz egy esemény, amire mindketten hivatalosak vagyunk. Lol. Szóval arra eléggé kíváncsi leszek. (Még nem félek ettől a naptól. Még.:D)


Amúgy ha már ennyit dumáltam akkor jöhetne ez az álomka.


Valamiért ott volt nálam sok ember, ilyen kis baráti összejövetel volt (ami elég abszurd hogy mindenki ott volt, mert vannak akik nagyon nincsenek jóban egymással), és fogalmam sincs miért de ott volt ő is. De a szüleim is otthon voltak, éppen aludtak, viszont az egész bulikáról nem tudtak semmit.:"D

A csoport így elbeszélgetett, aztán egyszer csak mi ketten elmentünk a konyhába hajnalban rántottát meg kolbászt sütni xdd, beszélgettünk meg hülyéskedtünk, nem tudom miről, de nagyon vicces lehetett mert egész végig röhögtem. (Remélem álmomban is haha.) Viszont egymáshoz nem értünk.

Aztán a szüleim egyszer csak kinn voltak a konyhában és ültek és meredtek a semmibe. Na az para volt, de aztán visszamentem tovább kaját csinálni és felébredtem.:"D


Akkora hülyeség hogy az hihetetlen, de azért nem értem, mert nagyon ritkán álmodok, főleg nem más emberről. Főleg nem olyanról, akivel még nem is találkoztam. Ráadásul egy tök fura érzelmi szituban.


Segítsen valaki légyszi T.T


2016. ápr. 10. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelted magad a fiúval egy adott szituációban. Talán a közelgő esemény hozta elő ezt az álmot.
2016. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Adott szitu: kolbászsütés. lol.:DDDDDD
2016. ápr. 13. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!