Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami jelentése az álmomnak?

Van valami jelentése az álmomnak?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy fesztiválon vagyunk, majd elszalad a másfél éves kisöcsém. Anyuval futunk utána, röhogcsélünk közben. Majd jön a baj. Elkezd futni egy csatorna szakadék felé. Nem értük utol, tőlünk kb. 3 méterre szaladt, szépen elkezdte kikerülni a szakadékot, de félrelépett és beleesett. Végignéztük. Lepillantottam, ott feküdt hason. Üvöltöttem anyunak , hogy jöjjön ida hozzám nehogy anyu bepánikoljon, közben 2 régi ismerősöm akik elindultak érte bólogattak a fejükkel ,hogy nem biztos hogy meghalt. Mindeközben kiabáltam anyunak, aki a sokk miatt nem tudott sírni , csak nézte hol tud lemenni érte. Apukám 9 hónapja halt meg (sajnos eznem álom),ezért nagyon sajnáltam anyut, hogy most meghal a fia is. Nem tudom mi lett a vége , mert felkeltem. De azt tudom, hogy ébredésem után is nagyon sajnáltam anyut. A "poén" az egészben , hogy nincsen kisöcsém. Bátyám van. Illetve a keresztapukám fiát láttam ( az én kisöcsém személyéjében) meghalni.

2016. máj. 12. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más jelentősége, csak annyi, hogy anyukád és te nehezen dolgozzátok el apukád halálát, de ez természetes is. Fogsz még hasonlókat álmodni, amiben egy szerettetetek gyászoljátok, majd idővel ritkulnak ezek az álmok.
2016. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Álmainkban majdnem soha sem a realitásról álmodunk,és nagyon ritkán álmodjuk meg a jövőt.Álmainban a múltat próbáljuk feldolgozni úgy,hogy a feldolgozhatatlannak tűnő dolgokat szimbólumokba foglaljuk.Így,a "kisöcséd",édesapádat jelképezi.

2016. máj. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valóban nagyon hiányzik az Apukám
2016. máj. 19. 08:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha a pszichéd el tudta volna fogadni édesapád halálát,nem kellett volna egy hasonlóan fontos személyt behelyettesítni álmodba.(Az emberi psziché rendszerint nem akarja azt elfogadni,mert örökéletre teremtettünk.)Tudom,rettenetesen nehéz őt elengedned,de ha a köldökzsinórt el nem vágod,az megfertőzi személyiségedet.

2016. máj. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!