Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van itt olyan, aki ért az...

Van itt olyan, aki ért az álmok megfejtéséhez, esetleg álomfejtő? Vagy tud olyan oldalt, esetleg álomfejtőt, akit lehet kérdezni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom, hogy a legjobb álomfejtő az, aki álmodik. Úgy értem saját magadnak tudod megfejteni a legjobban az álmaidat. Hiszen szükségesek hozzá az emlékeid, az értékrended, a vágyaid és a félelmeid ismerete. Én magamnak szoktam fejtegetni több kevesebb sikerrel. Az álomfejtő könyveket pedig marhaságnak tartom. Ugyanolyan mint a napi horoszkóp. Semmi alapja. A lényeg, hogy az álomfejtéshez sok információ kell amivel te rendelkezel.
2010. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
eggyetértek az előző válaszolóval
2010. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom. Volt egy álomfejtő, akitől nagyon sokat tanultam, így általában nagyából meg tudok egy-két álmot fejteni, de azért nem vagyok még profi, és ha kérdésem van, nem tudom kitől megkérdezni.

Az álmoskönyvek valóban baromságok :)

2010. márc. 23. 05:32
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Én foglalkoztam álom fejtéssel, két fej jobb mint egy, ha gondolod küldj emailt. Cseresznye35@citromail.hu
2011. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Aki azt mondja ért hozzá, hazudik.
2020. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!