Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa, kicsit rémisztő álom!...

Furcsa, kicsit rémisztő álom! Valaki segit megfejteni?

Figyelt kérdés

Kint vagyok a párommal és a családommal a falumbeli focipályán, valami ünnepség van.Egyszer csak egy percre hirtelen kialszik a nap.Mi nagyon megijedünk, lerökönyödunk

Aztán visszagyúl nap, de onnan egész másabb lessz minden.Nagyon kaotikus lessz minden, nem 24 órából áll a nap, hanem mikor mennyiből.Van hogy csak 2 orát van világosság, utánna kialszik a nap.Van hogy tkb 60 orán keresztül világosság van...megjegyzem, a föld nem forog, a nap mindig ugyanabban a pontban tartózkodik az égen...Karácsony nyáron lessz...Szóval teljesebn felborul az idő harmóniája....

.



Egy másik álmomban a nap ide-oda cikázott az égen...és jópár álmomban kialudt már...mit akar ez jelenteni? Ilyenkor nagyon nagyon félek...általában a párommal vagyok az ilyen álmamimban és sírunk h csak ennyi idő jutott nekünk...


Kérlek segítsetek :)



#furcsa #kialudt nap.
2015. jún. 13. 13:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Néhány szót elírtam, elnézést kérek, de telefonról nehéz gépelni:)
2015. jún. 13. 13:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmok a tudatalattiból jönnek. Annak, amit leírtál az alapképlete a Nap rendellenes viselkedése és az idő menetének felborulása. A Nap a legállandóbb égi mozgás. Ha ez felborul az álmodban, akkor emögött nagy félelem van. De ezt Te is megfogalmaztad. A félelmeidet vizsgáld meg, mitől félsz az életedben, de főleg azt, hogy mit söpörtél szőnyeg alá az életedben, az érzésvilágodban.
2015. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!