Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon rosszat álmodtam, mit...

Nagyon rosszat álmodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ma éjjel volt egy nagyon rossz álmom, meg szeretném tudni, hogy mit jelenthetett. A házunk emeletén voltam, a szobámban, az ajtó félig nyitva volt. A folyosó végén van a fürdőszobánk. Hallottam, amint a bátyám behívta oda a barátnőjét. Ő becsukta az ajtót, majd nyögések hallatszódtak. Nem tudtam mire vélni a dolgot, de nem sejtettem semmi rosszat. Kis idő múlva nyílt a fürdőszobaajtó, kilépett a bátyám a barátnője vállát szorongatva, akinek a nyaka csupa véraláfutás volt, a tekintetén pedig halálfélelem látszott. Akkor jöttem rá: a bátyám fojtogatta szegény barátnőjét odabenn! Ám ő észrevette amint megrémültem e ténytől, egyérteművé vált számára, hogy rájöttem. Ekkor neki akart esni a torkomnak, és megakart fojtani. Szerencsére el tudtam menekülni, lerohantam a földszintre anyukámoz és a másik bátyámhoz. Sírva elmondtam nekik mindent, ám ekkor jött a "fojtogatós" bátyám, elkezdett verekedni a másik bátyámmal aki a védelmemre kelt. A fojtogatós bátyám a következőt ordítozta: "úgyis meg fogom fojtani!!!"

Ekkor felébredtem az álmomból, és nagyon rosszul éreztem magam.

Tudja valaki, hogy mit jelenthetett ez az álom?? Nagyon fontos lenne!



2013. szept. 30. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, csak egy rossz alom. Valosznu hallottal (akar fel fullel is) valami ilyesmit a hirekben vagy egy filmben, es a tudatalattid osszekombinalta. Ne aggodj, semmi jelentosege!
2013. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elképzelhető, hogy semmi jelentőssége. Viszont az egészben az az érdekes, hogy évek óta nem nézek televíziót, nem olvasok újságot. Horrorfilmeket sem nézek, hasonló témájú könyveket sem olvasok soha.

Babonás sem vagyok, de azért érdekel, hogy mások mit gondolnak erről az álomról.

2013. szept. 30. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!