Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit, jelent ez a rémisztő álom?

Mit, jelent ez a rémisztő álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy egy temetőben fekszem egy fekete sírkövön,majd amikor ki akarok menni egy alak visszaránt!Majd a házunk udvarán találom magam,ahol elkapott egy rémísztő furcsa érzés,majd az az alak a kertünk felé mutatott!!Ahol azt láttam,hogy a fákon női szellemek,hófehéren!!!A kertben meg zombik,csontvázak sétálnak!!!!!

NEM HAZUDOK TÉNYLEG EZT ÁLMODTAM!!


2013. ápr. 9. 18:01
 1/8 anonim válasza:
Horror filmet néztél ?
2013. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem
2013. ápr. 9. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Én annak is örülnék ha álmodnák, nemtudom mikor álmodtam már utoljára.

Amúgy szerintem semmit sem jelent, max valami rosszra gondoltál közvetlen azelőtt mielőtt elaludtál.

18/F

2013. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó,ha emlékezni akarsz az álmaidra,minden lefekvés előtt csinálj tenyerezést (összedörzsölöd a tenyered 1 percig) a 3.szemedre (két szemöldök között van,kicsit feljebb) 15 percig tartsd ott a tenyered és emlékezni fogsz.

Meglátod beválik.

2013. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jav.a 3. szemedre tedd 15 percig
2013. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kösz ezt kipróbálom. :)
2013. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy nyugodtan csinálhatod esti TV nézés közben is,nem oszt nem szoroz,nem kell koncentrálnod csak aszerint csináld,ahogy leírtam.

Egy idő után más érdekes fejleményei is lesznek.De ne aggódj,jó...

2013. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok, kösz.
2013. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!