Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért jön mindig ugyanaz a...

Betthinah kérdése:

Miért jön mindig ugyanaz a rémisztő álom, miért nem hagy nyugodni?

Figyelt kérdés
Szinte minden éjjel azonos képek adnak nekem nyugtalan éjszakát,mikor azt álmodom: Egy táborban vagyok egy erdőben (Harry Potter féle varázslóképző sátras tábor),mikor 2 fiú barátommal felfedező útra indulunk az erdőbe...Ez idő alatt (mint gy filmben,egyik jelenetből átugrik a másikra) a szüleim várnak engem.A táborozók szülei és a tábor-lakók mind a naplementében repülő delfineken közlekednek.(Ekkor visszatérek az erdőbe) Hallunk egy furcsa hangot,miközben valamin veszekszünk hörgés-nevetés-sikítás egyszerre.SZÖRNYŰŰ!A következő pillanatban villanó fehér fény,ilyenkor mindig felkelek...Egyszer vol,hogy rákerestem a kulcsszavakra és valami filmet is csináltak hasoló sztoriról,ahol valami boszorkányt kutattak 3-an egy erdőben..(Vagy valami hasonló) Írtam is egy Ezotéria szakértőnek,aki azzal magyarázta,hogy lehetséges,hogy én voltam valamelyik áldozata annak a történetnek és valami ok iatt mindig visszatérek a helyre,az emberekhez,valamit nem tettem meg akkor,amit meg kellett volna...De engem az álomképek szó szoros jelentése érdekel most e témával kapcsolatban.
2010. dec. 14. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
The blair witch project a film címe. Magyarul Ideglelés. Ha gondolod nézd meg, de nem nagyon hasonlít a te sztorid a filmhez. Nem hiszem, hogy lenne átfedés. szerintem csak ideges vagy valami miatt, és így vezeted le a feszültséget.
2010. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl sok filmet nézel.
2010. dec. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ugyan...nincs is időm filmezni Oo :)

Köszönöm a segítségeket. ^^

2010. dec. 15. 16:08
 4/4 anonim válasza:

Szerintem volt az életedben nagy lehetőség, amit elmulasztottál, vagy egy rossz cselekedet, amit régóta bánsz, az álom, meg mindig erre emlékeztet.

Mióta kezdődött ez a visszatérő álom?? Gondold át, mi volt akkor, talán megváltoztathatod.

2012. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!