Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit?

Jelent valamit?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy fiú vagyok. ;; És elmentem nyári munkára egy faluba,és ott egy csajjal kapcsolatot folytattam.Az apja nem szerette,ha előtte ölelgetjük egymást,így elbujtunk,de a lány melltartója a folyóparton maradt.Ezt meglátta az apja,fogta és beleugrott vele a folyóba és ezt mondta: "Úgyis könnyű vagyok,elvisz a víz."

A nyári munkám pedig az volt,hogy bekerültem ideiglenes családokba,és meg kellet fejteni,ki a tettes,és ha megvolt,szintet léptem.

Végül vége lett a nyárnak és elment a lány külföldre tanulni,én meg hazaindultam.

--------

.:Valóságban lány vagyok:.


2015. jan. 22. 18:34
 1/2 Mizó97 válasza:
Ôô nem sértô akarok lenni de hát ez Egy álom. Esetleg valamihez lehet köze? Párod vagy Család vagy valami?
2015. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Titkolózás, lelepleződés, titkok. Nézd meg álomszótárban. Ha nincs többször is ilyen titkokkal kapcsolatos álmod, akkor ne törődj vele.
2015. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!