Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az alom lehet ugymond "jo...

Ez az alom lehet ugymond "jo utra tereles"? (hosszu lesz a szoveg)

Figyelt kérdés

5 korul fel keltem,aztan visszaaludtam. 11-kor keltem,es vegig rosszatt almodtam. azota sirok..annyit mondanek,hogy az illetot (D-nek fogom nevezni a szovegben) nagyon szeretem,de mostanaba elhidegultem tole. ugy erzem,hogy o mar nem szeret,meg nem erdeklem. nem talalkozunk sokszor sajnos,de amikor igen akkor mindig feltoltodok. de most mar par hete,olyan rossz erzesem volt. arra lennek kivancsi,hogy van-e osszefugges az almom es a valosag kozott? tehat ez azt jelentene,hogy szerssem ugy,es torodjek vele ugy mint regebben?

nos,az alom:

felleptem valahol,es egyszer csak meglattam hogy jott ki egy kapun,rogton odarohantam es megpusziltam,megoleltem. o azt mondta az oleleskor,hogy de jol esik neki most ez. aztan valami uveges epuletbe mentunk,talan valami kiallitasra,a lepcson fogtuk egymas kezet is.. valahogy tobbszor eltavolodtunk egymastol. a tortenetben eddig vegig ott volt az anyukam is. szoval eltavolodtunk es kerestem,amikor jott ki anyaval az epuletbol. hirtelen az iskolamnal voltunk,ahol a tornaterembol az osztalyok fele menve,egyszercsak jott egy banda,akik eroszakoskodni akartak. a bemondoba bemondtak hogy maradjunk bennt mert semmi eselyunk kijutni. de mi elindultunk felfele. anyaval feljutottunk,de lattam,hogy D-vel nem tud jonni es eroszakoskodik vele az egyik pasi. (meg akarta d**ni.) en visszamentem erte,es gyorsan elfutottam vele az osztalyig. anyukam mar eltunt a sztoribol. bementunk az osztalyba ott volt a tanarom,meg par diak,mondtam hogy kulcsoljuk be az ajtot. nagyon meg voltunk ijedve,D-n latszott,hogy kisebb sokkot kapott,de en vegig oleltem hatulrol es puszilgatttam. aztan mondam valakinek hogy azonnak hivjak a rendorseget. kozben mar ott volt ketto zaklato az ajtoba,resnyire kifeszitettek az ajtot.. volt nalam egy pisztoly amit eszrevett az egyik es elakart venni,de aztan kibilincselte valaki az ajtohoz az illetot. a masik pedig minket nezett.. aztan mondta az egyik illeto,hogy kevesebb mint 9 perc mulva jonnek a rendorok. ekkor valaki leszedte a bilincset a pasirol,en konyorogtem hogy ne de leszedte. a pasi odajott es annyit mondott nekem hogy ezt meg megbanom,es megfognak talalni.. en meg akkor is D mellett voltam mert feltem,hogy eroszakoskodni fog vele a masik..a masik ott altt,es mondta,hogy tenyleg meg fognak talalni.. es az almomnak vege lett. nagyon feltem a vegen,de vegig D miatt aggodtam es ra probaltam vigyazni. es meg akartak bosszulni azt hogy elvittem D-t es nem....... nagyon felkavart. varom valaszokat!



#álom #szeretet #alom #fontos ember
2014. aug. 10. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Az álmok a múltban átélt, olvasott, hallott, filmen látott, esetleg elképzelt események egyvelege. Jelentést, jövőbeni előrejelzést kár keresni bennük. Vannak ugyan álmoskönyvek, de azokat is csak emberek írták, akik hittek benne. Még Freud bácsi is foglalkozott az álmok jelentésének megfejtésével, de végül kutatásait nem igazolta senki.
2014. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!