Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (kicsit...

Mit jelent ez az álom? (kicsit durva)

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy,hogy és hogy miért kerültünk oda,de egyszer csak egy WCbe futottunk be az unokatesómmal (mindketten lányok vagyunk). Mondtam, hogy tartom az ajtót, ő meg bújjon el a mosdókacsló alá. (Tudtam irányítani magam,de nagyon nehéz volt beszélnem és mozognom mintha teljesen ki lettem volna merülve). Kb. fél perc múlva egy nő berontott, orvosi köpenyben,mosolyogva és ezt mondta:

"-Látom értelmesek vagytok,hogy a WC-be menekültetek" (szarkazmus nélkül)

Bejött,a pult mögé leült,és mondta,hogy itt az a a szabály,hogy ha valaki rosszat csinál annak levágják 1 ujját.Hirtelen mellette termedt egy kopasz ember.A nőnél egy injekciós tű volt, és mondta,hogy adjam oda a kezem. Én megfogtam a mellette lévő festékes dobozt,és elkezdtem verni vele a fejét.(erősen,de még mindig nehezen tudtam mozogni.) 2-3 ütést kapott,azt hittem meghalt,de felemelte a fejét,újra mosolygott,mintha mi se történt volna. Újra elkezdtem verni a fejét a festékes üveggel,de most már ott is maradt. A kopasz ember kezében volt egy olló,és mondta,hogy adjam oda a kezem. Mellé néztem,rengeteg kés és olló volt ott,megfogtam azt aminek hegyes volt a vége,és még recés is volt (ez volt a legnagyobb kés) és beleszúrtam a mellhasába és ki-be húzogattam,aztán elengedtem,és Ő is kidőlt. (vér egyikből se folyt) Innentől már könnyen tudtam mozogni,és mindent irányítani az álmomban.Mondtam unokatesómnak,hogy kijöhet. Ekkor láttam egy képet az előszobából. (valahogy eszembe jutott,vagy nem is tudom) ahol sok sápadt ember ugyan olyan hajjal, ruhával, egy fehér szobában bolyongtak. Senkinek sem voltak ujjai. (Le voltak vágva). Utána láttam egy másik szobát. Ott egy ember egy fa székhez volt hozzákötözve, és vágták le bozótvágóval az ujját.(épp hogy véres lett az olló.) (Egyik kezén 3 volt,másikon a most levágotton kívül 5)

Utána már nem láttam őket,és a wc falát (ami amúgy nagyon igényes volt,kék csempével,normális cuccokkal) lebontottam, (gondolattal) és kiszaladtunk.Egy út volt az épület előtt, amúgy a nagy semmiség. Ekkor felébredtem. Az egész olyan nyomasztó volt,de valahol mégis az a halál nyugalom lengte körül,kivéve mikor a wc-ben voltunk,és bejöttek (belőlük is áradt a nyugalom és a kiegyensúlyozottság) akkor hallottam a szívverésemet is,de mikor megöltem őket,akkor megnyugodtam...(nem szívesen öltem meg őket,és nagyon nehéz volt)

Mit jelent ez az álom?



2014. aug. 9. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez a dinoszaruruszember átka vigyázz zzzzzz
2014. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valaki más ?
2014. aug. 14. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Egyet értenek velem
2014. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
beteg vagy :D
2014. aug. 14. 20:00
 5/5 Cattyfaye válasza:

Szép napot :)

Nem tudom mit jelenthet az álom, de ebből írhtanál egy könyvet. Komolyan,én biztos elolvasnám *o*

2014. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!