Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (legyen 'T'), aki tetszett nekem, és én is neki, de nem volt köztünk több, mint barátság. És elköltöztek. Más suliba jár, nem fogunk találkozni. (T-nek letöltöttem egy játékot a gépemre, és amikor itt volt azon játszott)


Az álmom: Nagy hó van, jeges az út. Megállok egy ház előtt, bemegyek. Ott ül T, köszönünk egymásnak, elkezdtünk beszélgetni. Odajött a kishúga. Megkérdeztem T-től, hogy töröljem-e a játékot. Azt mondta, hogy igen. Az anyukája kinézett, és azt mondta, vagy valami ilyesmit: "Végre megérkeztél." Utána azt mondtam, hogy megyek. Kinyitottam az ajtót, a kezemben maradt a kilincs. Az ajtón bejött 2 ember, egy nő meg egy férfi. Megakartam csinálni, nem bírtam, és azt mondta a nő, hogy hogy képzelem, hogy majd pont én fogom megcsinálni. Utána megcsinálta ő, és elmentem.


Mit jelent ez az álom?



2014. aug. 8. 08:35
 1/1 anonim válasza:
A nagyon zavaros álmoknak állítólag nincs jelentése de kétlem hogy a másmilyeneknek lenne
2014. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!