Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom volt vagy valami más?

Álom volt vagy valami más?

Figyelt kérdés
Félálomban voltam, amikor azt éreztem, valaki belépett a szobámba. Azt hittem nővérem az, úgyhogy nem is foglalkoztam a dologgal. Ezután azt álmodtam, hogy a szobámban állok az ágyam mellett és velem szemben van egy nő. Azt mondta "Segítened kell." "Segítenem? De hát miben?" kérdeztem. Erre azt válaszolta "Nézd, mit tettem" és mutatott egy kisebb zsákot, amiben csontok voltak. Nem ijedtem meg, csak olyan furcsa volt az egész. mondtam is neki, hogy nem értem. Erre megkért, hogy menjek vele. Elkerültünk egy másik helyre, ahol még többen voltak. Egy nőhöz vezetett. Itt mondott valamit, erre nem emlékszem, csak azt tudom, hogy nagyon rossz dolgot tett szomorú volt és elkeseredett. Elkezdtem gondolkozni, hogy hogy tudnék segíteni neki a visszafelé úton, és egyszer csak újból a szobámban voltunk. "Nem hiszem, hogy tudnék neked segíteni" Válaszoltam. Ezután felébredtem. 5 óra volt és esett az eső. Nagyon fáradtnak éreztem magam. Még mindig olyan érzés volt,mintha valaki lenne a szobámban. Közben eszembe jutott, hogy nővérem nem jöhetett be, hiszen nem is aludt itthon. Aztán visszaaludtam. Most visszagondolva, nem tudom mi volt ez... Valakinek volt hasonló élménye? Hozzáteszem, nem néztem az nap semmilyen filmet, ami ezt okozhatta volna.

2014. aug. 7. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az durva... Szerintem félálomban voltál, amikor azt hitted, hogy bement valaki a szobádba, utána meg visszaaludtál.
2014. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsolti75 válasza:
Halucinàltàl :) de azé kemény àlom :)
2014. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!