Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent e afurcsa álom?

Mit jelent e afurcsa álom?

Figyelt kérdés
amikor kicsi voltam kb.6 éves volt egy álmom:én és az akkori legjobb barátnőm sétálunk egy elhagyatott vidámparkban ahol minde fából van tölünk jobbra egy bob vagy inkább hullámvasút.és akkor megjelenik mickie meg két barátja(?) mi megijedünk és egy fa oszlop mögé bújunk. néhány hónappal később ugyanez az álom csak amikor megjelenik az a három a barátnőm megijed de de én nem és azt mondom ne félj. amikor elkezdődött a suli én összevesztem az elöbb említett barinőmmel és lesz 3 új barátnőm. de a kibékültünk és öten vagyunk barátnők.ez az álom néhány hete vissza jött de most négyen voltak a mesehősök és levették az álarcukat és a barátnőim voltak.

2014. aug. 6. 11:58
 1/1 khghkhgh válasza:
2014. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!